“Золотий глобус 2022”: церемонія пройде без знаменитостей та червоної доріжки

«Золотий глобус». Фото: goldenglobes.com

Цього року церемонія вручення “Золотого глобуса” пройде без традиційної червоної доріжки, телевізійного шоу та без участі знаменитостей.

Організаторам не вдалося домовитись з телемовниками та відомими особистостями через скандал, пов’язаний із відсутністю інклюзивності у журі премії. повідомляє The Guardian. Окрім того, зірки відмовились вручати або отримувати нагороди.

Їм також не вдалося переконати потужних голлівудських діячів бути присутніми на церемонії 2022 року – до цього часу щорічний захід традиційно відкривав сезон престижних нагород. У березні 2021-го понад 100 компаній зі зв’язків з громадськістю оголосили про припинення співпраці з “Золотим глобусом”.

Окрім того, низка відомих екранних діячів, зокрема Том Круз і Скарлетт Йоганссон, виступили з різкою публічною критикою Асоціації іноземної преси Голлівуду (HFPA) – організації, що проводить премію. А телевізійна мережа NBC скасувала трансляцію випуску 2022 року.

У заяві на своєму сайті HFPA оголосила, що церемонія відбудеться у неділю, 9 січня, у готелі Beverly Hilton без участі преси, її присвятять благодійним ініціативам асоціації.

Поделиться