Зірки “Одного разу під Полтавою” і “Країна У” випустили новий кліп “Корпоратив”

Фото: пресслужба

Команда “V.I.P. Тернопіль”, гумористичний колектив, популярний завдяки проєктам “Одного разу під Полтавою”, “Країна У”, “Танька і Володька” та “Розсміши коміка” на телеканалі ТЕТ, випустила новий кліп про корпоратив.

Новорічний корпоратив — свято, на яке чекають усі працівники світу. Чесно та відверто жадану вечірку показав ВІА “Кіп’яток” у своєму новому однойменному кліпі “Корпоратив”.

Жодний новорічний корпоратив не може обійтися без вже традиційних атрибутів: олів’є, шампанське, караоке та дикі танці. Колектив нарешті може розслабитися та відпустити робочі будні. Чим завершується свято — під грифом “Секретно”. Адже перше правило корпоративу — “Усе, що сталося на корпоративі, залишається на корпоративі”.

І хоча самопочуття наступного дня зовсім не супер, спогади про веселе новорічне свято в колі колег будуть радувати ще довго.

Гумористичний колектив “V.I.P. Тернопіль” складається з шести учасників: Віктора Гевка, Тетяни Песик, Тараса Стадницького, Аркадія Войтюка, Дениса Фаріончука та Миколи Борсука.

Поделиться