Виконавець ролі Люпіна пояснив свою відсутність у спецепізоді “Гаррі Поттера”

Фото: кадр з фільму

Актор Девід Тьюліс, який зіграв у франшизі “Гаррі Поттер” (Harry Potter) Рімуса Люпіна пояснив свою відсутність у спецепізоді “Гаррі Поттер 20 років потому: Повернення в Хогвартс” (Harry Potter 20th Anniversary: ​​Return to Hogwar).

У своєму Instagram він написав пост, у якому припустив, що фанати та колеги за акторським складом “скасували” його через фото колекційної фігурки його персонажа.

Багато хто з вас запитує, чому я не був присутнім на нещодавньому возз’єднанні акторів з Гаррі Поттера. Що ж, торік, як дехто з вас може пам’ятати, я по дурниці запостив те, що, як мені здавалося, було кумедним зображенням фігурки Люпіна, до якої я прикріпив кілька комічно великих ніг. Схоже, я зробив це у важливу річницю і багатьох засмутив. Це призвело до того, що велика кількість фанатів (і деякі актори) вийшли на вулиці на знак протесту і підписали петицію з вимогою заборонити мені брати участь у будь-яких майбутніх проектах щодо Поттера. На свій захист хочу сказати, що то була ідея моєї дружини. Я не усвідомлював важливість дати, і за порадою моїх юристів той пост був віддалений. Сподіваюся, це пояснило ситуацію”, – написав актор.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от David Thewlis (@officialdavidthewlis)

Поделиться