В супермаркетах Нідерландів з’являться “чат-каси” для неспішних розмов

У Нідерландах з’являться каси для розмов. Фото: instagram.com/retailtrends_media

Близько 200 супермаркетів Jumbo у Нідерландах відкриють каси, де клієнти зможуть зупинитися, аби потеревенити, а не сплачувати за покупки якомога скоріше.

Перша така “kletskassa”, або “чат-каса”, як її назвали, відкрилася у 2019 році у місті Вліймен, пише DutchNews. Починання було успішним, тож компанія запланувала ще 200 місць для персоналу, який наступного року буде працювати таким чином, особливо в магазинах в тих районах, де самотність є проблемою.

Багато людей, особливо людей похилого віку, можуть відчувати себе самотніми. Як сімейний бізнес та мережа супермаркетів, ми граємо центральну роль у суспільстві. Наші магазини – це місце зустрічей, а це означає, що ми можемо щось зробити, аби побороти самотність. Kletskassa – лише одна із таких речей”, – зазначила головний керівний директор Колетт Клостерман-Ван Ерд.

 

View this post on Instagram

 

Публикация от bubblemintnl – Lonneke (@bubblemintnl)

Чат-каси у супермаркеті – частина програми міністерства охорони здоров’я по боротьбі з самотністю. У Нідерландах мешкає близько 1,3 мільйона людей, що старші за 75 років. Більш ніж половина з них заявили, що регулярно відчувають себе одинокими.

Ініціатива направлена на те, аби виявляти таких громадян, і пропонувати компаніям, організаціям та місцевим радам разом працювати над пошуком творчих рішень.

 

View this post on Instagram

 

Публикация от Kim DuChateau (@kimduchateau)

Окрім кас, у низці супермаркетів Jumbo також представили “куточок для розмов”, куди місцеві мешканці приходять, аби випити каву та потеревенити.

Поделиться