“Тривали близько чотирьох діб”: Асія Ахат поділилась спогадами про важкі пологи

Асія Ахат. Фото: пресслужба

Пологи – процес індивідуальний. У когось вони протікають швидко і легко, а комусь доводиться кілька діб чекати появи малюка на світ. Так було й у майбутньої артистки Асії Ахат, коли у 18 років вона вперше стала мамою.

Я була зовсім молода, можливо, через такий ранній вік мої пологи протікали дуже важко. Я ходила вагітна близько 10 місяців. Не те, що ходила, я бігала та стрибала, а ось народити ніяк не могла. У результаті мої пологи тривали близько 4 діб”, – зізналась Асія Ахат на знімальному майданчику каналу “Україна”.

А ось із молодшим сином Філіпом все було значно простіше – співачці робили кесарів розтин, тому каже, що особливо нічого й не помітила.

Прокинулась – а тут уже диво. Знаєте, я зустрічала багатьох жінок, які заявляли, що тільки-но народивши, буквально через 10 днів вже готові до наступної дитини. Тож є такі щасливиці й оптимістки”, – зазначила артистка.

Нагадаємо, у святковий вечір на сцену грандіозного шоу “Новорічна Маска на каналі “Україна”  вийдуть найяскравіші герої, з якими глядачі вже добре знайомі, а також 8 абсолютно нових персонажів, які були спеціально створені для новорічного проєкту. Які знаменитості приховуватимуться в цих образах – відгадуватимемо усією країною. А допомагатимуть нам у цьому зіркові гості шоу.

Поделиться