Телеведучий Павло Костіцин зізнався, що був на межі життя та смерті

Павло Костіцин. Фото: пресслужба

Український телеведучий та актор Павло Костіцин розповів, як ледь не потонув під час відпустки, чи насправді вірить у екстрасенсів, а також зізнався, що має другу половинку.

Костіцин став героєм програми на каналі LIVE. Зокрема, він відповів на питання ведучої Тетяни Гончарової щодо роботи у містичному проєкті “Битва екстрасенсів”.

Це робота в кадрі. Я – актор, мені дають пропоновані обставини. Повсякчас дивувалися: “Як це ви перескочили зі “штанців” шоумена, розважального ведучого, раптом у костюм, окуляри, скепсис – ведучого “Битви екстрасенсів”?”. Питали неодноразово і я кажу, що дуже просто. Є акторська майстерність, є завдання режисера, є професіоналізм актора, який має органічно відчувати себе у пропонованих обставинах. Якщо ти не віриш в те, що ти робиш тут і зараз, у запропонованих обставинах, глядач це в очах прочитає”, — розповів Павло.

Також телеведучий зізнався, що у його житті неодноразово відбувалися дивні, неоднозначні події. Він кілька разів був на межі життя та смерті, одного разу Павло навіть ледь не втонув на Балі:

Була величезна кількість ситуацій, коли я був на межі життя і смерті. Ось, приміром, остання – два роки тому або трохи менше. На Балі, коли зворотнім тяжінням, хвилею у море мене потягнуло. Враховуючи навіть те, що я чудово плаваю, можу затримувати дихання. Я зрозумів, що починаю панікувати. І ось у найвідповідальніший момент, коли я починаю думати про те, що я не вилізу на ці скелі або травмуюсь і помру від втрати крові. Як на килимі-літаку, як у казці, хвиля бере мене і на плаский камінь ніжками ставить. І навіть жодної подряпинки, нічого”, — згадав Костіцин.

Телеведучий розповів про те, що не ділиться з публікою інформацією про своє особисте життя. Проте Павло зазначив, що зараз для нього це питання вирішене.

Я відкриваю лише той бік життя, про який мене питають. Щодо особистого я розповідаю завжди поверхнево. Адже не втомлююсь повторювати: щастя любить тишу. І якщо я сказав, що питання особистого життя для мене на даний момент вирішене, до того ж більш ніж два з половиною роки тому, то не треба мене питати: “А з ким? А хто твоя обраниця? Коли весілля? Коли народите дітей?”. Все, це питання вирішене. Якщо я захочу поговорити про це далі, отже, не настав час для цього питання”, — зазначив телеведучий.

Поделиться