Сергій Бабкін вирушить у тур містами України

Сергій Бабкін. Фото: instagram.com/babkin_official

Навесні 2022 року співак та музикант Сергій Бабкін проведе турне містами України на підтримку свого нового альбому “Космотато”. Тур охопить міста-мільйонники та стартує з концерту у столичному театрі ім. Франка 11 березня 2022 року. Крім нових пісень на концертах прозвучать найулюбленіші слухачами композиції з попередніх дванадцяти альбомів Бабкіна.

Не можу дочекатись, коли зіграю перед слухачами свій новий альбом. Звичайно, частину цих пісень ми вже виконували, але так у цілісній програмі ми покажемо їх тільки в цьому турі. Я дуже сподіваюся, що “Космотато” стане для багатьох справжнім саундтреком весни, і під його акомпанемент ми разом піднімемося до зірок!” – розповідає Сергій Бабкін.

Вихід альбому “Космотато” заплановано на лютий 2022. До нього увійдуть вже улюблені слухачі радіо-хіти “Бомба-ракета” і “Вона знає”, зворушливий дует з 10-річною донькою музиканта Веселіною “Твоя Любов”, фіт з актрисою студії “Квартал 95″ Оленою Кравець “Спалах”, а також абсолютно нові композиції.

Нагадуємо, що попередній лонгплей “Музасфера” побачив світ у вересні 2018 року. До нього увійшло 13 пісень українською мовою, серед яких хіти, “Де Би Я”, “Моє кохання” та “Хто далі йде”.

Поделиться