ROXOLANA представила пісню для відбору на “Євробачення”

ROXOLANA. Фото: пресслужба

20 січня співачка та сонграйтерка ROXOLANA випустила свою першу англомовну пісню GIRLZZZZ.  Новий трек вже подано для участі в Національному відборі конкурсу “Євробачення 2022”.

За зізнанням співачки, пісню GIRLZZZZ вона написала ще на початку осені, але з того часу експериментувала з аранжуванням, підбираючи найкраще звучання для композиції:

Ця пісня народилась із фрази Girls just wanna have fun, яку я часто наспівувала під час саундчеків перед виступами, а іноді просто, щоб підбадьорити себе. А потім вирішила написати пісню, яка допоможе віднайти у собі ту дівчину, яка нічого не боїться, яка вільна від тиску соціуму, яка нестримно танцює та вміє радіти життю. Цей трек – це діалог із самою собою. Дівчина говорить своєму відображенню у дзеркалі про те, що хтось може насміхатись над нею або нав’язувати свої уявлення та шаблони, але перш за все вона має поважати і любити себе справжню, вона має піклуватися про себе і тоді ніхто не зможе зробити її невпевненою чи наляканою. Наша сила – у справжності. Коли нестримно танцюємо – ми справжні. Коли співаємо – ми справжні. Коли турбуємося про себе – ми справжні і сильні”.

Як і в дебютному альбомі Ukraine Is, у новій композиції ROXOLANA продовжує поєднувати традиції та сучасність. Так, один із куплетів пісні вона написала українською. На його створення співачку надихнула народна пісня “Летіла зозуля”.

Я неодноразово слухала цю пісню у виконанні Хору імені Верьовки та гурту “Древо”. Ця пісня дуже сумна і мені захотілось вкотре поекспериментувати і створити невеликий куплет, який би нагадав про красу народних пісень, але водночас дарував не журбу, а давав усім дівчатам силу та наснагу”.

Поделиться