“Я зіпсувала всім Новий рік”: Даша Петрожицька розказала про подарунок для друзів

Даша Петрожицька. Фото: пресслужба

Новорічні дива, зазвичай, трапляються незаплановано. Та задля емоцій близьких людей можна цьому трішечки посприяти. Так минулого року зробила акторка серіалу “Дрімтім” Даша Петрожицька.

Я не можу сказати, що якось по-особливому святкую Новий рік. Останні роки зустрічаю його з найближчими – сестрою та найкращим другом, – розповідає вона за лаштунками Improv Live Show на Новому каналі. – Минулого року я зіпсувала їм свято. О 12-тій годині пробили куранти, ми підпалили папірці з бажаннями, кинули у шампанське, випили, а потім дарували подарунки. Я попередила, що буду остання, оскільки своїм подарунком зіпсую нам новорічну ніч”.

Здивовані друзі не розуміли, що задумала креативна акторка, але, звичайно ж, були заінтриговані.

Я подарувала нам подорож у Єгипет! І все б нічого, але виліт був о 10-тій ранку 1 січня, – з посмішкою ділиться Даша Петрожицька. – Тож новорічна ніч була зіпсована, бо всі почали одразу збирати речі і налаштовуватись на відпочинок. Єдине, я трішечки “спалилась”, коли 30-го грудня змусила всіх робити тестування на коронавірус, аргументувавши тим, що погано себе почуваю. Вони наче повірили, але до того моменту, поки я не попросила результати англійською мовою і з QR-кодом. Вони здогадались про мій план, але мовчали до останнього”.

Поделиться