Гурт Imagine Dragons став амбасадором платформи United24

Ден Рейнольдс. Фото: Getty Images

Відомий американський гурт Imagine Dragons став амбасадором фандрейзингової платформи United24.

Майбутню співпрацю з United24 з учасниками одного з найпопулярніших гуртів світу під час онлайн-дзвінка обговорив Президент України Володимир Зеленський. Про це йдеться на сайті глави держави.

Музиканти просуватимуть напрям “Медична допомога”, зокрема, підтримають збір коштів на швидкі, який розпочала перша леді України Олена Зеленська. “У 2018 році ви вперше відвідали нашу країну. У 2022-му продовжуєте робити максимум, щоб голос України звучав у всьому світі. Дякую вам за це!” – зауважив президент.

Сьогодні ми мали честь говорити з президентом Зеленським про війну, яка триває в Україні. Ми були неймовірно зворушені. Ми вдячні бути амбасадорами для United24 та президента Зеленського, зосередившись на підвищенні обізнаності та фінансуванні медичної допомоги прекрасним людям України”, – говориться у повідомленні гурту у Twitter.

🇺🇦Today we were honored to speak with President Zelenskyy about the ongoing war in Ukraine; we were incredibly moved. We’re grateful to be ambassadors for @U24_gov_ua & @zelenskiy_official to focus on raising awareness and funds for medical aid for the beautiful people of Ukraine pic.twitter.com/OgwR9Au1gT

— Imagine Dragons (@Imaginedragons) July 22, 2022

“Ми з нетерпінням чекаємо на той день, коли зможемо знову зіграти концерт у Києві та відсвяткувати свободу, життя й музику разом зі стійкими й сильними людьми України”, – розповів фронтмен Ден Рейнольдс.

Перший проєкт, який Imagine Dragons підтримає в межах співпраці – збір коштів на авто швидкої медичної допомоги, запущений з ініціативи Олени Зеленської. На сьогодні Україні потрібно 400 реанімобілів. Такі автівки обладнані всім необхідним, щоб доправити до лікарні важкопоранених, приблизна вартість однієї карети швидкої медичної допомоги типу С – 100 тисяч євро.

Imagine Dragons приєдналися до легенди футболу Андрія Шевченка, видатної тенісистки Еліни Світоліної та американського актора Лієва Шрайбера, які вже допомагають платформі United24 збирати кошти для України.

Поделиться