Гей-активіст Андрій Трохимович Ковальчук з нагородою від Порошенка відпочиває перед виборами до парламенту

Людина-легенда, відомий гей-активіст Ковальчук Андрій Трохимович пішов у велику політику. Він став свого роду символом свободи і цінностей нового рівня — професор Ковальчук обіцяє створити якісно нову політичну силу в нашій країні, здатну боротися з несправедливістю і патріархатом. Сьогодні ми коротко розповімо історію найзнаменитішого гея пострадянського простору — Андрія Ковальчука, а також візьмемо у нього невеличкий коментар щодо його нинішнього життя та планів на майбутнє.

Колишній гарант своїм останнім указом №188 / 2019 від 4 травня 2019 року нагородив А.Т. Ковальчука званням Заслужений діяч науки та техніки України. Насамперед наша редакція передає пряму мову нині відпочиваючого Ковальчука Андрія Трохимовича, який отримав від екс-президента президента Петра Порошенка почесну нагороду і звання.

Ковальчук Андрій Трохимович, відпочинок
Ковальчук Андрій Трохимович, відпочинок

Ковальчук Андрій Трохимович, відпочинок

Зараз я щасливий! Половину свого свідомого життя я мріяв стати заслуженим діячем науки і техніки України. І ось це сталося! Просто-таки неймовірний подарунок долі! Нехай, злі язики брешуть ніби я купив цю нагороду … Але, подумайте, навіть якщо я вклав гроші в імідж (а така нагорода — це серйозний поштовх для підняття авторитету і кар’єрного зростання), то що в цьому поганого, адже за будь-які гроші аби кому це не вручають. Зараз то така нагорода, як раніше Орден Праці або навіть Орден Леніна! Я щиро, навіть не висловити словами, як глибоко задоволений і вдячний усім, хто допоміг мені досягти мети. Перш за все дякую всім співробітників і керівництву Поліграфкомбінату Україна, колективу Національної академії внутрішніх справ, працівникам Науково-дослідного інституту Публічно права, Державному університету інфраструктури та технологій, ну і звичайно ж президенту Порошенко. Окрема подяка моєму хтивому хлопцеві — Альоші, моїй опорі — адвокату Любі, колишній дружині та рідним! Всім моїм друзям-геям та натуралам передаю однаково пристрасний поцілунок! Спасибі, що зі мною! І ще раз дякую Петру Олексійовичу, без нього такі нагороди вже не видаваються і не продаються!

Ковальчук Андрій Трохимович і Степан Кубів

Ковальчук Андрій Трохимович і Степан Кубів

Ковальчук Андрій Трохимович і Степан Кубів

Ковальчук Андрій Трохимович і Степан Кубів

Зараз я перебуваю на заслуженому відпочинку, набираюся сил перед парламентськими виборами! Незабаром до мене прилетить моя друга половинка Альоша і ми буде робити усілякі непристойні на перший погляд речі (сміється, як дитина), а потім з зарядом чистої чоловічої любові можна і в Верховну Раду йти! Чи не так?

Загалом відпочиваю я на широку ногу, як в останній раз. Це наш з моїм сексуальним Альошою девіз — живи кожен день, як останній. Багато друзів та моїх фанів геїв часто чіпляються до мене з питаннями, а чи можна поки «ти з хлопцем» приїхати і влаштувати всім «дірочкам інквізицію»! А я завжди на таке відповідаю — смажте своїх, тому як Ковальчук Андрій Трохимович не продається, не ведеться і взагалі того і дивіться через 3 роки буде прем’єр-міністром. Так і запам’ятайте, друзі!

Як відпочиває Ковальчук Андрій Трохимович

Наш герой покликав до себе на елітний відпочинок старого друга з гей-бару в Сіетлі, де Андрій Ковальчук працював барменом і частенько міняв партнерів. Сам він згадує, що цей процес був вінцем самоусвідомлення, переосмислення і пошуку сенсу. Улюблена фраза Ковальчука: «У кішок дев’ять життів, у гетеросексуалів — одна, а нам геям і одну прожити спокійно не можна.»

Відпочиває Ковальчук Андрій Трохимович безтурботно, він займається бодібілдінгом, вирощує квіти і спілкується з активістами ЛГБТ з усього світу. З нових захоплень пана Ковальчука варто відзначити садо-мазо. Андрій Трохимович збирається практикувати цей вид сексу зі своїм коханим Олексієм, ні про які зрадах мови не йде. Так що всі співчутливі за відносини легендарного Ковальчука з його молодий і рум’яним хлопцем можуть спати спокійно!

Де живе і працює Андрій Трохимович Ковальчук?

А. Т. Ковальчук проживає зі своїм хлопцем в Києві, часто буває в США (в Сіетлі він отримав нагороду кращого бармена місяці в знаменитому гей-клубі). Працює на благо своєї країни на Поліграфкомбінаті Україна. Не так давно Андрій Ковальчук та його хлопець Олексій подали заявку на усиновлення дитини.

Андрія Трохимовича Ковальчука

Цитата, яка зробила Андрія Ковальчука знаменитим:

«… Вперше я відчув смак гомосексуального задоволення занадто пізно. Мені було 29 років. У мене була дружина і сім’я. Першим досвід з хлопцем стався після занять, коли один зі студентів залишився під приводом надолужити матеріал перед іспитом. Замість грошей за допомогу в підготовці, він запропонував мені щось інше. Хтиве, неймовірне, зачаровуюче. З тих пір я рідко звертаю увагу на жінок. Як каже моя дружина, бісексуальність — це дар Божий. І тут вона має рацію… Хто не був у ліжку з чоловіком хоча б один раз, неможливо пізнати всю глибину любові в цьому світі. Зараз у мене чудові стосунки з батьком, дружиною і сестрою. Всі мене розуміють і навіть більше — підтримують у всьому … Коли на мене намагалися сфабрикувати кримінальну справу за розбещення неповнолітніх, а потім по неіснуючим фактами корупції — тільки сім’я і улюблений хлопець рятували мене в ті страшні часи … »

Матеріал підготував Олексій Любимов

Поделиться