Дар’я Петрожицька розповіла, як їла землю на зніманнях серіалу-провокації “Дикі”

Дикі. Фото: пресслужба

Скоро на телеканалі 1+1 відбудеться прем’єра гумористичного серіалу-провокації “Дикі”. Це кіноальманах, який складається з життєвих замальовок на популярні суспільні теми. Творцем серіалу стала Студія “Квартал 95”, у головних ролях – Руслан Ханумак, Ельдар Кабіров та Дар’я Петрожицька.

Окрім того, Руслан Ханумак виступив режисером та одним із сценаристів “Диких”. Говорить, що серіал знімали три роки і за цей час написали понад 100 історій.

Це серіал-альманах, історії, які не пов’язані між собою. За три роки ми вигадали понад 100 абсолютно різних історій, близько 80 персонажів. Цей проєкт є унікальним для українського телебачення. Але я впевнений, що глядач готовий до “Диких” — до такого повороту подій та зухвалого сценарію”, — розповів Руслан Ханумак.

“Дикі”. Фото: пресслужба

 Кожна історія “Диких” має своє завершення, незвичне та непередбачуване. Задля того, аби передати момент, актори йшли на кардинальну зміну зовнішності та вдавалися до гастрономічних експериментів. Дар’я Петрожицька розповіла, що в одній із історій актори навіть їли землю.

“Дикі” — це щось нове для українського телебачення. Серіал з присмаком виклику, і це мені подобається. Насправді моя мама дуже чекає цей кіноальманах, я їй розповіла про історію, де я їла землю. У мене вперше так багато персонажів, що я в них навіть трохи заплуталась і не знаю, який мені подобається найбільше. Мене побачать у різних образах: від безпритульної жінки до принцеси. Але кожна роль – дуже крута”, — поділилась Дар’я Петрожицька.

“Дикі”. Фото: пресслужба

В епізодичних ролях кіноальманаху з’являться Михайло Кукуюк, Арам Арзуманян, Позитив, Ніна Антонова та інші. Над сценарієм працювали автори Студії “Квартал 95” під керівництвом продюсера та режисера Андрія Яковлева, який є творцем найрейтинговіших серіалів останніх років “Папік” та “Свати-7”.

Нам дуже цікаво, що скажуть люди, які побачать “Диких”. У кожній серії буде по 5-6 історій. Все, що ви побачите у цьому проєкті – наше почуття гумору, сприйняття світу, те, як ми живемо та спілкуємось між собою”, — розповів актор та сценарист “Диких” Ельдар Кабіров.

Поделиться