“Це був жах”: акторка Лариса Руснак згадала про свої перші знімання у кіно

Лариса Руснак. Фото: facebook.com/larusna

Акторка театру і кіно, народна артистка України Лариса Руснак згадала, що пережила на своїх перших кінозніманнях у серіалі “День народження Буржуя” у 2000 році.

Через страх вона постійно забувала слова та, попри підтримку режисерів, на знімальному майданчику почувалася розгубленою. Про це акторка розповіла в інтерв’ю Youtube-каналу “Титри”.

Складно було, це не те слово. Це був жах. Я дуже цього хотіла, але коли я прийшла туди (на знімальний майданчик – прим.ред.), тебе клинить так, що ти не можеш згадати, що треба сказати. У мене все навколо було обліплено текстами, які треба було ще побачити, де вони. Ти нічого не бачиш, нічого не чуєш. Це був для мене жах”, — зазначила Лариса Руснак.

Під час інтерв’ю акторка також подякувала Анатолію Матешку (режисер серіалу “День народження Буржуя” – прим. ред.) та іншим режисерам серіалу, що спокійно витримували хвилювання молодої актриси.

Лариса Руснак — українська акторка театру, кіно та дубляжу, провідний майстер сцени Київського драмтеатру ім. Франка, народна артистка України, з 2001 по 2019 роки — ведуча програми “Лото Забава”. Вона нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня (2020).

Поделиться