Белла Хадід розповіла про боротьбу з алкогольною залежністю

Белла Хадід. Фото: Getty Images

Супермодель Белла Хадід розповіла, як боролася з алкогольною залежністю та що змусило її відмовитися від вживання таких напоїв шість місяців тому.

У новому інтерв’ю InStyle Хадід пояснила, що “їй стало набагато важче підняти бокал” після того, як лікар пояснив їй, як алкоголь впливає на її мозок.

Я випила свою долю. Я любила алкоголь і дійшло до того, що я почала скасовувати вечірки, коли мені здавалося, що я не зможу себе контролювати”, — зізналася Белла.

Торік у вересні Хадід стала партнером бренду безалкогольних адаптогенних напоїв Kin Euphorics, які обіцяють полегшити стрес і тривогу. Зірка розповіла, що їхній напій “Lightwave”, який знімає стрес з нотками лаванди, ванілі та пасифлори, допоміг їй кинути пити.

Я не відчуваю потреби [вживати алкоголь], тому що знаю, як почуватимуся о третій годині ночі, коли прокинуся з жахливою тривогою, думаючи про те, що я сказала комусь п’ять років тому, коли закінчила середню школу. Є просто цей нескінченний ефект болю та стресу від тих кількох напоїв, які насправді не мали особливого ефекту, розумієте?”, — розповіла супермодель.

Хадід останнім часом ділилася в соцмережах відвертими дописами про свої проблеми з психічним здоров’ям. А у недавньому інтерв’ю WSJ зірка поділилася, що навчилася справлятися з цим за допомогою щоденника та залишаючись вразливою в Інтернеті. Вона також сказала, що почала публікувати фотографії, які показали її емоційну сторону.

Поделиться