Анна Добриднєва написала та виконала саундтрек до новорічного фільму

Анна Добриднєва. Фото: пресслужба

Популярна співачка Анна Добриднєва вкотре тішить співпрацею зі світом кіно! Це вже четвертий сингл, який став офіційним саундтреком. Незабаром, на Старий Новий рік, глядачі зможуть побачити в кінотеатрах фільм “Справжній Санта”. Абсолютно новий формат для українського кінематографа презентував продюсерський центр “Device” та Валерія Гуза. А головною музичною темою стала новорічна пісня Анни Добриднєвої.

Це ніжна і зворушлива пісня. Я кажу вголос те, що кожен з нас каже подумки, коли годинник б‘є 12. Та у цьому фільмі я не лише “звучу”, а ще й граю одного з персонажів. З нетерпінням чекаю прем’єри! “Реальне кохання” по-українськи змусить кожного повірити в диво” – розповідає Анна

Романтична комедія з кількох новел “Справжній Санта” вже з 13 січня гарантовано подарує всім чарівний настрій. У зйомках задіяні найпопулярніші артисти: Дар’я Петрожицька, Ксенія Мішина, Богдан Бенюк, актриси з “Жіночого кварталу” та учасники “Improv Live Show”.

Перед глядачами відкриється ціла галерея образів, серед яких кожен знайде когось схожого на себе. І все це станеться під зворушливу пісню Анни.

Трек “Новорічна” вже доступний на всіх цифрових майданчиках.

Поделиться