alyona alyona, Юлія Саніна, Артем Пивоваров та ONUKA презентували кліп на пісню “Твій день”

“Найкращі Вихідні”. Фото: пресслужба

З 2 лютого 2022 року в усіх кінотеатрах країни — комедія “Найкращі Вихідні”. У ефірі “Сніданку з 1+1” виконавці представили кліп на OST “Твій день”, до якого увійшли кадри з фільму.

Сингл “Твій день” вперше прозвучав влітку 2021 на сцені Atlas Weekend після тріумфального концерту гурту The HARDKISS, який закривав фестиваль. Напередодні знімання фінальної сцени комедії учасники колаборації запросили своїх фанатів лишитися після концерту, аби першими почути фрагмент нової пісні. Тисячі людей взяли участь у фільмуваннях фільму, які стали унікальними для українського кіно: до цього подібне робили хіба що під час фільмування “Народження зірки” (A Star is Born) та “Богемна рапсодія” (​​Bohemian Rhapsody). Текст пісні написали alyona alyona та Артем Пивоваров, музику артисти записали у співпраці. А зібрав сингл талановитий композитор Євген Філатов (The Maneken), який також виступив у ролі саундпродюсера фільму.

Це робота виключно українських виконавців, ми зробили 100 відсотковий український продукт. Історія фільму розгортається в Києві і, частково, — на фестивалі, де звучить різна музика, на різний смак — саме це все і надихнуло мене об’єднати чотирьох різних, різножанрових артистів і всі разом ми створили “Твій день”. Не хочеться спойлерів, але виконання пісні стане кульмінаційним моментом у фільмі. “Найкращі Вихідні” з 02.02.2022 — наймузичніша комедія року”, — Євген Філатов, композитор синглу та саундпродюсер комедії “Найкращі Вихідні”

Народні мотиви, нестримна енергія, глибокий сенс та чарівний вокал — усе це про “Твій день”. А за словами режисера фільму та кліпу Влада Климчука, пісня має всі шанси, аби стати ще й офіційним гімном всіх вечірок літа 2022. Чотири різних історії режисер передав завдяки кольоровому світлу, яке змінюється відповідно до партій кожного з виконавців. Різні за звучанням, манерою та жанром виконання артисти точно передають настрій та ідею фільму. Оператором-постановником відеороботи виступив Юрій Король.

Ідея концепту кліпу виникла, відштовхуючись від ідеї самого фільму — чотири різні історії, зняті в різних піджанрах комедії. Для музичного відео на колаборацію чотирьох класних артистів, що роблять музику в різних стилях, я обрав сцену квадратної форми, а самобутність кожного ми передали завдяки рішенню з камерою та світлом. А на приспіві вони об‘єднуються так само, як і наших героїв об‘єднують музика, пригоди та любов. Знімати відео було досить легко, швидко та комфортно — усе завдяки професійності артистів та команди. Сподіваюся, що глядачі оцінять якість роботи і вірю, що пісня стане справжнім хітом 2022”, — режисер фільму “Найкращі Вихідні” та кліпу на пісню “Твій день”, Влад Климчук.

Комедія “Найкращі Вихідні” насичена сучасною українською музикою. У фільмі можна буде почути улюблені хіти не лише Артема Пивоварова, The HARDKISS та alyona alyona, а й SunSay, Latexfauna, Wellboy, KALUSH, Epolets та багатьох інших. В історіях героїв комедії можна буде почути літній поп, рок та гітарну лірику, хіп-хоп і техно, а також електропоп. І це ще одна нагода сходити у кіно — поринути в атмосферу та насолодитися музикою як від відомих виконавців, так і від музикантів-початківців. “Найкращі Вихідні” об’єднують!

Раніше, 19 січня, відбулася київська прем’єра кліпу на OST “Твій день” на екранах фасаду ТРЦ Gulliver. На подію завітала актори та творча команда фільму “Найкращі Вихідні”, а також фани виконавців.

Поделиться