Зірку серіалу “Секс і місто” Кріса Нота звинуватили у двох зґвалтуваннях

Кріс Нот. Фото: Getty Images

Американського актора Кріса Нота, відомого за роллю Містера Біга у серіалі “Секс і місто”, звинуватили у зґвалтуваннях.

Матеріал із такими заявами опублікував The Hollywood Reporter. Зазначається, що дві жінки, поділилися своїми історіями з виданням з різницею в кілька місяців і не знають одна одну. У сексуальному насильстві актора звинувачують 40-річна Зої та 31-річна Лілі (вони не розкривають своїх справжніх імен).

Зої заявила, що Нот зґвалтував її в 2004-му. На той час вона працювала в Лос-Анджелесі (США), у в компанії, клієнтом якої був актор. За словами жінки, Кріс постійно із нею фліртував, а якось запросив до себе в будинок. Коли вона прийшла, актор почав чіплятися. Спочатку Нот цілував її, а потім повалив на ліжко і зґвалтував. Після того, що відбулося, Зої звернулася
у відділення невідкладної допомоги.

Другий випадок стався у 2015 році у Нью-Йорку. Лілі розповіла, що вона на той час працювала офіціанткою у нічному клубі, і Кріс Нот часто з нею фліртував. Згодом він запросив її до своєї квартири та згвалтував. Як каже жінка, на той момент Нот був одружений на Тарі Вілсон. Актор, згадую вона, казав, що шлюб – це фікція, а моногамія нереальна.

Кріс Нот пізніше зробив офіційну заяву з приводу звинувачень, у якій йдеться, що секс був за взаємною згодою.

Звинувачення проти мене, висунуті людьми, із якими я зустрічався багато років, навіть десятиліть тому, категорично неправдиві. Ці історії могли бути написані 30 років тому чи 30 днів тому. “Ні” завжди означає “ні” – це лінія, яку я не переступав. Зустрічі були за обопільною згодою. Важко не сумніватися у строках виходу цих історій. Я точно не знаю, чому вони спливають зараз, але я знаю одне: я не ґвалтував цих жінок”, – наголошує Нот.

Поделиться