Засновник Virgin Galactic Річард Бренсон написав про свій візит до України

Річард Бренсон. Фото: virgin.com

Британський бізнесмен та мільярдер, засновник компанії Virgin Galactic Річард Бренсон написав колонку, присвячену візиту до України. Вона опублікована на сайті компанії Virgin.

Як зауважив Бренсон, у нашу країну він приїхав на запрошення Володимира Зеленського – бізнесмен у Києві зустрівся з головою держави. Засновник Virgin Galactic також відвідав декілька місць, що стали об’єктами російських нападів.

Фото: president.gov.ua

Моя головна мета приїзду до Києва полягала у тому, аби зустрітися з українцями й вислухати їх, зрозуміти їх страхи та побоювання, а також дізнатися, що бізнес у партнерстві з громадянським суспільством та урядами може зробити для найбільш ефективної підтримки України”, – зазначив Річард Бренсон у колонці.

Бізнесмен пише, що добре запам’ятав Київ по попереднім візитам у 2014 та 2015 роках.

Це прекрасна столиця з приголомшливим історичним міським пейзажем, побудованим уздовж берегів величного Дніпра. Але шрами війни неминучі в цьому розгалуженому місті, особливо в обгорілих від снарядів житлових будинках, постраждалих від невибіркових російських авіаударів та ракетних атак”, – зауважив Бренсон.

Засновник Virgin Galactic також поділився думками про візит до понівеченого аеродрому у Гостомелі, і про знищену “Мрію” – “знаменитий Ан-225, найбільший у світі транспортний літак і гордість української авіації”.

Фото: virgin.com

Річард Бренсон розповів, що мав зустріч із міністром закордонних справ Дмитром Кулебою, а також розмову із бізнесменами у метро.

Мені дали можливість сказати кілька слів і я хотів передати те, що, як я думаю, відчуває багато хто з нас на Заході: щодня українці воюють і гинуть за весь вільний світ. Найменше, що може зробити решта світу, це надавати нашу непохитну та беззастережну підтримку, поки останній російський солдат не покине територію України. Усе інше було б поразкою – не лише поразкою права України вільно обирати власну долю, а й верховенства права та суверенітету націй”, – зауважив він.

Пізніше зустріч із Річардом Бренсоном мав президент України Володимир Зеленський. Вони поспілкувалися про збереження уваги світу до війни в Україні, а також перспективи співпраці у післявоєнній відбудові.

Зауважимо також. що як повідомив лідер парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія, під час візиту Бренсона обговорювали проєкт будівництва нового літака “Мрія”.

Поделиться