Українка відкриє ретрит-центр на острові Тенерифе

Тенерифе. Фото: unsplash.com

Українка Ірина Іщенко (Єва), що є доктором філософії та фундаторкою атмалогії, відкриє ретрит-центр на острові Тенерифе.

Ірина Іщенко (Єва). Фото: пресслужба

Багато хто вже чув про нову науку про щастя – атмалогію. Завдяки об’єднанню різних напрямків (сучасна психологія, філософія, квантова фізика, духовні практики, нейропсихологія та інші) можна в рази покращити якість свого життя та зробити його гармонійнішим. Саме цю ідеологію сповідує Єва, яка побувала в багатьох центрах, здобула спеціальну освіту, на власному досвіді вивчила масу духовних практик і позначила найефективніші принципи у досягненні щастя.

Упродовж кількох років Ева особисто вела клієнтів, а також проводила масове навчання, допомігши понад 20 тисячам людей. Маючи величезну основу за плечима, вона прагнула нової діяльності у межах науки і задумалася про свій простір, який сприятиме особистісному розвитку. Так виникла ідея відкрити власний ретрит-центр на теплому сонячному острові.

Майбутній ретрит-центр називатиметься “ЕvaLand” — це 6 соток найгустішого лісу канадського кипариса та 615 кв.м території.

Вірю, що «EvaLand» асоціюватиметься виключно з красою, комфортом та затишком. Адже цінність атмології полягає в тому, що поступово працюючи над п’ятьма сферами свого життя, приділяючи цьому увагу щодня, ми буквально відчуваємо, як змінюється наше життя, а точніше, наше ставлення до нього та навколишніх подій”, – ділиться Єва.

Сусідів тут немає і не буде – за законами Тенерифе, це заповідна зона, і можна лише розбудовувати готові будинки, але не будувати нові. Скільки часу знадобиться для будівництва центру на острові – поки що невідомо, все залежить від дозволів місцевої влади. Але засновниця сподівається, що вже наступного року його буде відкрито для відвідування.

Поделиться