Учасник “МастерШеф” Едик Канарян випустить свою першу кулінарну книгу

Едик Канарян. Фото: пресслужба

“Лісник і геніальний новатор” – так українська преса охарактеризувала Едика Канаряна, учасника проєкту “МастерШеф Професіонали-2”. Він випустить свою першу кулінарну книгу спільно з видавництвом Nebo Booklab publishing.

Основна ідея книги – показати нестандартне бачення, приготування авторських страв з незвичайних локальних продуктів з використання старовинних і сучасних технік, пошук інгредієнтів для вживання в їжу в степах, горах, лісах, озерах і річках нашої України.

Те, що починалося як захоплення локальними кулінарними традиціями різних народів і країн світу, надихнуло на дослідження, експерименти і як наслідок, – масштабну експедицію по Україні, яка логічно як і сама книга ділиться на 4 сезони: осінь, зима, весна і літо.

Я виступаю за максимальне якість смаку, з яким хочу знайомити. Я хочу і планую створити свою культуру харчування, свою культуру їжі. Я виступаю за максимально розширення смакових поєднань і цю ідею мені хочеться популяризувати і донести якомога більшій кількості людей”, – зазначив Канарян у інтерв’ю.

Ыдея книги – показати нестандартне бачення. Фото: пресслужба

Книга про їжу в стилі скандинавського мінімалізму, отримала назву “DEGRAMOVKA”, а її вихід призначений на осінь 2021 року. Дане видання відкриє шлях новим поєднання і іншим смаковим враженням.

Едуард – творчий експериментатор. Він обожнює поєднувати, на перший погляд, абсолютно невідповідні один одному продукти і смаки”, – заначають на телеканалі СТБ.

Учасник всесвітнього кулінарного проекту для шеф-кухарів “ТОПОТ”, інтернаціональний фуд-фотограф з України Діма Бахта вже відзняв зимову експедицію і готовий до нових. “Моя місія – порушувати у людей апетит, передаючи естетику кулінарних шедеврів”, – каже він.  Це очевидно з ексклюзивних кадрів, які увійдуть до книги.

Арт-видавництво Nebo Booklab publishing засновано в 2015 році. Нині тут видали понад 150 яскравих, пізнавальних книг про мистецтво для дітей та дорослих. Серед найзнаменитіших бестселерів видавництва – трилогія Філіпа Пулмана “Темні матерії”, яка займає третє місце в рейтингу найбільш популярних книг у британців за версією BBC.

Приєднуйтесь до нашого каналу в TikTok. Слідкуйте за новинами в Telegram, Instagram та Facebook.

Поделиться