У Києві презентували Ukrainian Aviation Club

На першій зустрічі клубу. Фото: пресслужба

У Києві, в історичному готелі Premier Palace, 8 лютого відбулася презентація закритого авіаційного клубу Ukrainian Aviation Club (UAC). Це професійна спільнота, до якої увійшли міжнародні й українські авіакомпанії, аеропорти та інші представники авіаційного й туристичного бізнесу.

На заході було представлено новий номер головного авіаційного видання України – Boryspil Magazine, що присвячений країнам Арабської затоки. Засновник Українського авіаційного клубу Олексій Дідігуров розповів про плани розвитку на 2022 рік, поділився ідеями нових проектів.

У столиці презентувал авіаційний клуб. Фото: пресслужба

Вероніка Булавицька, сountry manager авіакомпанії Air Astana, повідомила про відновлення та безпеку авіаперельотів з Києва до Казахстану.

Під час заходу було зібрано 7000 грн від продажу книг засновника UAC Олексія Дідігурова, які були передані для фонду Sky People.

Новий номер  Boryspil Magazine. Фото: пресслужбаBoryspil Magazine. Фото: пресслужба

Захід відвідали представники таких компаній: головний аеропорт України – “Бориспіль”, голова Украероруху; авіакомпанії Wizz air, ElAl, Air Astana, Air Arabia, «Роза вітрів» «Україна»;
офіс із туризму Ras Al Khaima; Посольство США в Україні, відділ туризму Американської торгової Палати; консьєрж-сервіси,  компанії з обслуговування літаків і бізнес-авіація,
а також компанії, що пов’язані з авіаподорожами та профільні ЗМІ.

Гості заходу. Фото: пресслужба

Наступна зустріч клубу UAC відбудеться в березні, у закритому форматі, і буде присвячена експертам з маркетингу й PR в авіації та туризмі.

Поделиться