У фантастичному всесвіті ілюзій: на гостей Даринку чекає програма “Аліса в Задзеркаллі”

Фото: пресслужба

19 та 20 лютого маркет-молл Даринок запрошує всіх охочих провести вихідні в компанії героїв казки Льюїса Керолла “Аліса в Задзеркаллі”.

Пропонуємо максимально увімкнути уяву й гарний настрій та поринути у фентезі-світ разом з Алісою, Чеширським котом, Червоною Королевою, Білим кроликом та іншими яскравими героями улюбленої казки.

З 12 до 18 години аніматори та артисти з дивовижними декораціями дозволять відчути себе частиною чарівної історії. Святковий антураж з головної сцени маркет-моллу створюватимуть видовищне шоу мильних кульок та виступ кавер-гурту. Тим часом Божевільний Капелюшник разом з його добрим другом Чеширським Котом розважатимуть гостей у тематичних конкурсах з класними призами.

Коли за справу береться Даринок, навіть лиха Червона Королева перетворюється на добру та ввічливу – і запрошує всіх приєднатися до променаду на території маркет-моллу разом зі своїми вартовими, жонглерами та барабанниками. Буде урочисто!

Білий Кролик, з якого почалася дивовижна подорож Аліси, точно знається на дивах, і цими вихідними готовий напророчити, що вас чекає в найближчому майбутньому. Ви матимете змогу не лише отримати своє персональне передбачення, а й скуштувати магічні солодощі від загадкового пустуна.

Крім того, гості дізнаються правила королівського крикету та зможуть проявити свій талант на тематичному майстер-класі.

А доповнять святкову атмосферу казкові міми-квіти — ви ж пам’ятаєте їх із мультфільму? І звісно, ніхто не скасовував традиційні пригощання безкоштовною солодкою ватою, селфірум для миттєвих фотокарток на пам’ять та аквагрим, завдяки якому можна легко приміряти на себе широчезну усмішку Чеширського кота.

Фото: пресслужба

Чарівна атмосфера “Аліси в Задзеркаллі” подарує скільки гарного настрою та енергії, що вам неодмінно захочеться продовжити вихідний танцями й активними веселощами. Тим паче в компанії качок-стиляг Лалафанфан, які традиційно готові розкачати всіх присутніх на мінідискотеці починаючи з 17:00 (головна сцена).

А завершити активний вечір запрошуємо на свіжому повітрі. Величезна ковзанка просто неба біля Даринку, площею 1200 кв.м, так полюбилася відвідувачам, що маркет-молл спільно з Арт-заводом Платформа вирішив подовжити її роботу до кінця лютого. Катайтеся досхочу! Тим паче щовихідних на відвідувачів чекає шоу-програма на льоду “Гранд” (з 16:30 до 17:00) та дискотека під найтрендовішу музику (з 20:00 до 22:00).

Нагадаємо, усі івенти на “Даринку” проводяться з дотриманням протиепідемічних заходів безпеки.

Поделиться