WWDC 2021: що анонсувала Apple на конференції розробників

У FaceTime буде більше можливостей. Фото: apple.com/newsroom

На щорічній презентації Apple, яка відбулась у рамках конференції для розробників WWDC 2021, компанія презентувала нові версії чотирьох своїх операційних систем — iOS, watchOS, iPadOS и macOS.

LeMonade пропонує дізнатися про деякі з них.

Компанія розповіла про iOS 15. Фото: apple.com/newsroom

iOS. На конференції Apple анонсувала iOS 15 – оновлення з потужними функціями, які покращать роботу iPhone. IOS 15, як зазначають у компанії, допоможе користувачам залишатися на зв’язку, обмінюючись враженнями у реальному часі, і дасть нові інструменти, які допоможуть зменшити відволікаючі фактори, та покращать сприйняття фото.

Зокрема, як було анонсовано, користувачі Android й Windows нарешті зможуть приєднуватися до дзвінків FaceTime, який стане альтернативою Zoom. Раніше послуга відеодзвінків була доступна лише на пристроях iOS й Mac. При використанні Group FaceTime новий вид сітки дозволить учасникам бачити більше облич одночасно. FaceTime також дозволить отримати посилання на запланований дзвінок, аби можна було завчасно поділитися нею із іншими.

Ще одна особливість — функція SharePlay, спільний перегляд фільмів та прослуховування музики. Своїм екраном можна буде поділитися із співрозмовниками, правда, це працює лише на iPhone, iPad й Mac.

Apple презентувала оновлення для розумних годинників. Фото: apple.com/newsroom

watchOS. Анонсувала Apple и watchOS 8 — оновлення для розумних годинників. Компанія, зокрема, допоможе користувачам активніше піклуватися про своє здоров’я. Новий додаток Mindfulness (розширення до Breathe) контролюватиме правильне дихання. У Fitness з’явиться більше видів тренувань для тай-чі та пілатесу. З’явився новий циферблат Portrait, який дозволить використати знімок, що зроблений у портретному режимі iPhone, й накласти на нього текст та іншу інформацію.

LeMonade також пропонує переглянути презентацію Apple.

Приєднуйтесь до нашого каналу в TikTok. Слідкуйте за новинами в Telegram, Instagram та Facebook.

Поделиться