Володимир Остапчук розкрив подробиці сімейного життя

Володимир Остапчук. Фото: пресслужба

Незабаром ведучий каналу “Україна” Володимир Остапчук із дружиною Христиною відзначатимуть першу річницю весілля. Пара не тільки часто з’являється на світських заходах, але й полюбляє тішити своїх фоловерів кумедними відео, які вони знімають у себе вдома чи на відпочинку. Як з’ясувалося, ідеї для цих роликів здебільшого належать саме чоловіку.

За гумор і креатив у нашій парі відповідає Володимир, – каже Христина Остапчук. – У нього стільки ідей, я б ніколи такого не придумала!”

Блискавичне почуття гумору Володимира відзначають і шанувальники проєкту “Маска”, в якому ведучий щоразу постає у нових чудернацьких образах. Та сам шоумен зазначає, що без дружини ці відео не були б такими популярними.

Володимир Остапчук із дружиною Христиною. Фото: пресслужба

Ініціатором здебільшого дійсно є я, але без відповіді Христини це неможливо. Вона дуже багато жартує, у неї класне почуття гумору, тому відео виходять такі смішні і кумедні”, – розповідає Володимир Остапчук.

Крім того, пара коротко відповіла на питання щодо їхнього побуту. Так, головна на сімейній кухні Остапчуків – Христина, а ось довше збирається Володимир. А ще саме чоловік у їхній парі більше працює.

Христина іноді жартує, що вона — дружина моряка”, – зазначив Володимир Остапчук.

Як повідомлялося раніше, розважальний проєкт за британським форматом All Together Now вперше вийшов на телеканалі BBC у 2018 році і за короткий час здобув популярність серед глядачів майже двох десятків країн світу. Серед них: Італія, Франція, Австралія, Нідерланди, Бразилія, Данія, Польща та інші. Україна стала вісімнадцятою країною, у якій виходить це музичне шоу.

Поделиться