“Творчість — це як бульбашка: набрав повітря та випустив”: як NAVKA випустила 13 відео за літо

Navka. Фото: пресслужба

Українська співачка NAVKA, що взяла за мету відродити українські народні пісні, провела гучну презентацію на честь завершення проєкту “Україна в піснях”.

Головною подією презентації став ексклюзивний показ останнього кліпу проекту “Цвіте терен”.

В цих піснях, які я записала, народного лишилось по-мінімуму, особливо в “Цвіте терен”. Я вклала сил стільки, скільки в свою пісню”, — прокоментувала для LeMоnade співачка.

Оскільки ролик був у проєкті фінальним,  було залучено багато ресурсів, сил, техніки, людей. Основний задум кліпу — показати справжню NAVKA: рояль, природу, осінній вітер, який розмежовує минуле і справжнє.

NAVKA екслюзивно для LeMоnade зізналась, що на зиму планує зробили щось подібне в власними піснями. Також у розмові із Мариною читайте про вишиванки в кліпах, реалізацію та підбадьорення.

Поставила дедлайн

Коли подумала таку штуку реалізувати, то зрозуміла, що одразу треба поставити собі дедлайн, бо як творча людина, я цього не дотримаюсь. Заглянула в календар, а там 13 тижнів літа, і думаю, що можна 13 кліпів зробити.

Олена Литвинова та Navka. Фото: пресслужба

В мене ці пісні стояли два роки, але на все свій час. Існує методичка — для успішного артиста треба знімати два роки підряд по чотири кліпи — один на сезон. Правда, це майже ніхто не робить, і мені не це раніше не вдавалося.  Однак були такі моменти, що я думала: “Може і вісім кліпів достатньо”. Люди підбадьорювали і казали, що я рухаюсь по інтерції і цими кліпами інших заражаю –  в цьому моя перевага.

Про вишиванки

Вишиванки для мене не просто одяг для кліпу. Я так і в університет ходила — в рваних шортах чи джинсах та в вишиванці.

Реалізація та карантин

Здавалось би, що в карантин мало все замовкнути, але не все так просто. Скажу чесно, після другого місяця самоізоляції я почала думати, що вже немає шляху музичного. Однак, я заспокоїлась та зібрала сили. В мене вже був такий період, коли я покидала творчість, а потім погано почувала себе, бо немає тієї реалізації. Це як бульбашка — набрав повітря та випустив. Коли на набираєш, а просто випускаєш, то вона вибухає.

Navka. Фото: пресслужба

Приєднуйтесь до нашого каналу в TikTok. Слідкуйте за новинами в Telegram, Instagram и Facebook.

Поделиться