“Тридцать одиниць”: Бадоєв, Дантес, Monokate та інші звучать у дебютному альбомі Igor Kirilenko

Igor Kirilenko. Фото: пресслужба

Артист Igor Kirilenko, співзасновник електронного проєкту “Hidden Element” та гурту “The Erised”, художній керівник Dorofeeva представляє свій дебютний альбом.

“111111111111111111111111111111 (part 1)” — “Тридцять одиниць” був створений спільно з друзями-музикантами: Аланом Бадоєвим, Вовою Дантесом, Женєю Мільковським, Артемом Пивоваровим, Сашєю Чемеровим та Monokate експериментальний еклектик-поп і ті самі знайомі голоси в абсолютно новій етикетці.

Ідея створення альбому народилася два роки тому.

Ми тоді з моїм директором та дружиною Юлею поверталися з Німеччини, говорили багато про музику, про плани на майбутнє, бажання та цілі. Тоді в мене було відкладено багато нестандартних демок, і я відчував у них велику силу. Юля запропонувала зібрати альбом та записати його з друзями. Ця ідея здалася мені страшенно божевільною, тому я й взявся за цей проект”, — зазначив Igor Kirilenko.

Алан Бадоєв був першим, кому музикант відправив демку із пропозицією про колаборацію. “Мені подобається ідея, спробуймо”, – прилетіло у відповідь. У студії за чашкою чаю артисти обговорили концепт та погнали. Текст Алана у “Секундах” — це абсолютна імпровізація.

Dantes. Фото: пресслужба

Після позитивної відповіді Бадоєва Ігор надіслав демки артистам, з якими був на одній музичній хвилі. В результаті до альбому увійшли шість унікальних треків, шість виняткових історій!

Оскільки цей альбом створювався не із запрошеними гостями, а з друзями, трек “Друг” із Женею Мільковським найточніше відображає посил всього лонгплею. “Демка була створена ще у 2017 році. Я дуже радий, що голос Жені так ідеально ліг на музику, ніби вона була написана для нього”, — додав Ігор.

Головний меседж альбому — показати весь діапазон звучання попмузики, поєднати різні жанри, додаючи невеликі штрихи нішевих форматів.

Трек “Лід” вийшов напевно з іншого світу музики. Результат неймовірний, це не схоже на мене, і це заводить ще більше”, — сказав Дантес.

Я ніколи не думав, що моя авантюра з дебютним сольником виллється в щось більше. Мені хотілося прибрати шаблон однотипності з української попмузики, і мені здається, у нас все вийшло. Зараз я розумію, що продовженню бути. Друга частина альбому вийде наступного 2022 року”,  — розповів Ігор.

Поделиться