“Танцуй меня”: топовий інфлюенсер Diana Gloster презентує літній сингл

Diana Gloster. Фото: пресслужба

Відома блогерка Diana Gloster активно розвиває власний сольний проєкт і презентує авторський трек “Танцуй меня”.

“Танцуй меня” – це теплий вайб, який прекрасно передається в музиці. Лейтмотивом цього синглу є найяскравіша пора року – літо. Незважаючи на «легкість» музики у цій композиції, текст несе в собі неймовірну силу і є автобіографічним. Автором слів і музики є сама співачка.

Новий сингл – це історія про вибір всупереч всім стандартам. Дуже часто люди не наважуються бути щасливими тільки тому, що в суспільстві так багато стереотипів по типу “двічі в одну річку не ввійдеш” – коментує Diana Gloster.

Diana Gloster. Фото: пресслужба

Інфлюенсер привідкрила завісу потаємного, це її особиста історія, приклад того, що потрібно завжди слухати тільки своє серце, не давати чужим голосам заглушити власний, єдино-вірний.

Іноді входячи у стосунки з однією і тією ж людиною вдруге, ти знаходиш те саме кохання, про яке мрієш. Просто тому, що дала відносинам другий шанс! – поділилась співачка.

Diana Gloster. Фото: пресслужба

“Танцуй, целуй меня” – це заклик бути в моменті і не завжди гнатися за горезвісним успішним-успіхом. Немає нічого приємнішого поцілунків, немає нічого більш заряджаючого, ніж танці, немає нічого кращого, ніж тут і зараз.

“Танцуй меня” прямо зараз і слухай новий трек Diana Gloster на улюбленій музичній платформі.

Поделиться