Стінг продав Universal права на всі свої пісні

Стінг. Фото: Getty Images

Англійський рок-музикант Стінг продав права на весь свій бек-каталог пісень, включаючи сольні роботи та матеріал гурту “The Police”, найбільшій у світі звукозаписній компанії Universal Music Group.

Цей крок знаменує собою останнє велике придбання групи після того, як вона уклала угоду з Бобом Діланом у 2020-му, повідомляє BBC.

Для мене дуже важливо, аби у творів із моєї кар’єри був дім, де їх цінують і поважають: не тільки для того, щоб по-новому спілкуватися з давніми шанувальниками, але й презентувати мої пісня новим аудиторії, музикантам і поколінням”, — зокрема зазначив 70-річний Стінг, який більшу частину своєї кар’єри працював у музичному лейблі Universal.

Стінг у кінці 1970-х і на початку 1980-х був фронтменом, басистом та головним автором пісень гурту “The Police”, перш ніж зайнятися сольною кар’єрою. У колективу були такі хіти, як “Every Breath You Take”, що отримала “Греммі” у 1984 році, та “Roxanne”.

Зазначимо, що сума угоди традиційно не розголошується, проте профільні ЗМІ, посилаючись на джерела, називають приблизну цифру у 250 мільйонів доларів.

Поделиться