Сильні заспокійливі та сльози: Алла Костромічова зізналася у своїй фобії

Алла Костромічова. Фото: пресслужба

Приїхати в аеропорт, сісти в літак і вже через кілька годин гуляти новою країною – звучить доволі спокусливо. Але не для всіх. Багато хто панічно боїться перельотів, раніше серед таких людей була й Алла Костромічова – українська модель зі світовим ім’ям і ведуча реаліті “Супер Топ-модель по-українськи”, яке показував Новий канал.

Я дуже боялася літати, аж до сильних заспокійливих і сліз під час тряски. За час моєї кар’єри було все: і аварійні посадки, і турбулентність, коли з відсіків вилітали речі, і грози в ілюмінаторі, – зазначила Алла. – Найскладніше – усвідомити, що в цій ситуації ти не можеш нічого контролюват”.

Незважаючи на страх, Костромічова сідала в літак і летіла до місця призначення. Деякі люди через фобії не можуть зробити й цього. Але вихід є – насамперед потрібно звернутися за допомогою до фахівців.

Алла Костромічова. Фото: пресслужба

Я пропрацювала проблему. Частково з психологом, частково сама. Все зводиться до того, щоб відпускати контроль і не боятися смерті. Знаю, звучить не надто переконливо, але спробуйте, подолавши страх, стрибнути з парашутом. Ви станете для себе суперсильною людиною, це надихне!” – запевняє Костромічова.

Поделиться