Що таке PMaffiliates і в чому вигода співпраці?

Що ж насправді таке партнерська програма з афілейту та чим вона корисна. Якщо поглянути на останній беттинг оффер от PMaffiliates, то ми бачимо доволі цікаві пропозиції, які безпосередньо стосуються заробітків на системі афілейту. Як це працує и чому популярність такого виду праці буде рости ми розповідаємо доволі коротко та дотепно.

Для початки подивимось на роботу операторів партнерок. Вони — це ті люди, які завжди чітко усвідомлюють те, коли та що саме треба зробити. З боку операторів все досить просто. Робота відбувається в режимі реального часу, реактивація повинна відбуватися з їх боку. Це завдання кожного оператора-вибудувати систему, яка дозволить добре розуміти психологію і патерни поведінки гравців.

PMaffiliates
Виходячи з цього можна робити висновки, що саме необхідно зробити, щоб клієнтів не доводилося перезапускати;. Те, що він перестав грати, ще не означає, що він помер: він просто змінив оператора, значить, йому запропонували умови краще. Основним завданням партнерських компаній є робота з трафіком, а основне завдання оператора-утримання клієнтської бази.
Що таке affiliates і в чому вигода співпраці?
Є різні параметри оцінювання гравців. Перший це life-time value. І є показник, який повідомляє, за який проміжок часу компанія отримає очікуваний дохід. На ринку СНД цей показник & ndash;в середньому € 300. Необхідно розуміти, на якому етапі знаходиться клієнт, тобто скільки Компанія вже заробила і скільки потенційно ще може отримати. Якщо гравець перестав грати, – це не проблема партнерського маркетингу, це проблема внутрішнього сервісу. Важливий момент: афіліати повинні сприяти розвитку оператора.
Бред PMaffiliates та його нюанси
З точки зору партнерської компанії, завжди важливіше бренд, ніж софт, на якому він працює. Зараз всі надають практично один і той же функціонал, тому на перший план виходить нативність і постбеки. Важливо, щоб партнер був обраний під кожен конкретний ринок, щоб було розуміння, звідки у компанії з’являється трафік. В даному питанні важливий бренд і базовий функціонал, але за інструментами гнатися не потрібно.

Поделиться