Пушка від Бардаша: “Коррупция” заспівала про міліціонерів-мільйонерів

Коррупция. Фото: пресслужба

Продюсерський проєкт Юрія Бардаша група “Коррупция” і соліст Міша Крупін звикли в житті і музиці ламати шаблони, і на цей раз не зрадили своїм правилам. Музиканти вирішили поставити крапку в корупції й записали сміливий трек про міліціонерів-олігархів “Милиционер-миллионер”.

Музику до треку написав Юрій Бондарєв, текст – Міша Крупін. Написали швидко, але до фінального варіанта дійшли через двадцять версій.

Пісня схожа на ядрений коктейль, в якому є алегорія, іронія, нереальний персонаж, але без реальних подій усе одно не обійшлося.

Коррупция. Фото: пресслужба

Я сам неодноразово стикався з нечесними міліціонерами, які вимагали хабарі. З появою нової поліції ці проблеми пішли в минуле, в усякому разі у мене більше не було таких ситуацій. Патрульні хлопці стали культурно поводитися. Міліція – це вже пострадянське минуле, враховуючи те, скільки у правоохоронних органах реальних мільйонерів. А у них теж є своя душа, життя, любов… Зрозуміло, що багато хто перейшов із міліції в поліцію, у багатьох залишилася минула ментальність, але у цілому радикальні зміни відбулися”, – зазначає Михайло Крупін.

Музикант запевняє: така пісня народилася ще й тому, що будь-яка людина хоче бути мільйонером, заможно жити, мати можливість подорожувати, гідно зустріти і провести старість.

Цікаво, що реакція полісменів на трек не змусила себе довго чекати. У Крупіна багато знайомих у поліції, які, почувши пісню, сміялися і писали в особисті повідомлення хвалебні відгуки.

Продюсер групи Юрій Бардаш теж не залишився осторонь. Почувши фінальний варіант, сказав усього два слова: “Пушка! Випускаємо!”

Нагадаємо, в липні група “Коррупция” встановила музичний рекорд – зібрала у столиці 5 аншлагів за 3 дні. Музиканти за місяць проїхали 6 тисяч кілометрів і дали в рамках всеукраїнського туру “Красный бархат” 25 концертів у різних містах України.

Фронтмен групи Міша Крупін свого часу писав для Тіматі, Титомира, Nikit’и, Лоліти, Quest Pistols Show. Першу пісню продав київському реперу David’у за 50 доларів, найдорожчу – за 15 тисяч доларів. Його перу належить понад 600 пісень. Із майбутнім продюсером Юрієм Бардашем він познайомився ще у 2007 році.

Поделиться