“Про перемогу над собою”: ANNA MARIA представили новий кліп з Олександром Усиком

Anna Maria та Олександр Усик. Фото: пресслужба

Дует Anna Maria представили нову відеороботу “Light Up”. Головну роль в кліпі зіграв український боксер Олександр Усик.

Це найкраща пісня, яку ми на даний момент написали”, — так говорять самі сестри про свою прем’єру.

Anna Maria та Олександр Усик. Фото: пресслужба

У кліпі підіймається тема перемог і поразок, шляхи до перемоги, волі і віри в себе. Адже так чи інакше: головний бій – це бій з самим собою. Якщо тобі вдалося перемогти себе, ти — непереможний!

25 вересня на стадіоні Тоттенхем в Лондоні відбудеться поєдинок двох олімпійських чемпіонів: українця Олександра Усика і британця Ентоні Джошуа. Зараз вся Україна переживає і вболіває за свого героя, Олександра Усика, адже йому належить один з головних поєдинків в його житті.

Олександр Усик. Фото: пресслужба

Саме напередодні цього бою дует Анна Марія вирішили підтримати боксера.

Нас неймовірно надихає Усик. Це людина, яка володіє найсильнішою вірою і силою волі. Кожен день він перемагає себе! Він – справжній Чемпіон. При його масштабі він залишається простою людиною з добрим серцем і яскравим світлом всередині. І ми впевнені: він є прикладом для мільйонів!” — діляться сестри Анна Марія.

Anna Maria та Олександр Усик. Фото: пресслужба

Знімання відео проходили в Києві і тривали близько доби. Основною локацією для знімального процесу був обраний боксерський клуб “All Stars Boxing”, який є одним з кращих в Києві. У цьому клубі часто проходять тренування Усика та інших відомих українських боксерів.

Ми віримо, що це відео зможе змінити життя багатьох людей на краще! Дуже пишаємося цією роботою і щасливі, що нам вдалося зняти сильну за емоціями історію про мрію, шляхи до перемоги і вірі в себе. І найголовніше збулася наша мрія: в нашому кліпі погодився взяти участь абсолютний чемпіон світу — Олександр Усик. Вийшов класний творчий союз!”, — кажуть сестри Анна і Марія про новий відео.

Anna Maria та Олександр Усик. Фото: пресслужба

Ідея відео належить самим сестрам Анні та Марії. Дівчата розповідають, що коли написали пісню “Light Up”, відразу відчули, що це повинен бути кліп з боксерської тематики.

Ми з Олександром земляки, разом з міста Сімферополя. І, безумовно, ми давно є прихильниками Усика. Обожнюємо його як боксера, нам він дуже імпонує як людина, його світогляд. Ми не пропустили жодного бою, стежимо з самого початку і завжди вболіваємо за нього. Звичайно ж, ми мріяли познайомитися! І минулого року на одному із заходів відбулося наше особисте знайомство”, — каже Анна.

Anna Maria. Фото: пресслужба

Коли ми запропонували Олександру стати головним героєм нашого кліпу, до кінця не знали, як він відреагує на це. Довго чекали його відповіді… І ось він прийшов. Це було голосове повідомлення, в якому Олександр сказав, що він згоден на такий експеримент. Йому дуже сподобалася пісня і ідея кліпу “Light Up”. Звичайно, ми були на сьомому небі від щастя від цієї новини! На знімання Олександр приїхав о 6 ранку і викладався по повній. Цілий день він був на знімальному майданчику. Ми багато жартували, веселилися і взагалі вся знімальна група була від нього в захваті!” — додає Марія.

У знімання також взяли участь діти-спортсмени. Було проведено масштабний кастинг, в якому брали участь більше ніж 50 дітей.

Пропонуємо подивитись кліп:

Поделиться