“Перемога”: Віталій Козловський презентував новий трек

Віталій Козловський. Фото: пресслужба

Перемога — це найбажаніше слово для кожного українця сьогодні. І це назва нового треку Віталія Козловського, який він презентує спільно з IKSIY (Андрієм Ігнатченко).

Я довго не хотів нічого випускати. Щойно налаштуюсь – знову страшні новини, знову прильоти, жертви. Була повна апатія до всього, не кажучи вже про пісні. Але зрештою подумав: мета рашистів і є в тому, щоб нас залякати, позбавити мотивації, щоб ми зневірились і морально здались. І ми цього не маємо допустити!

Не можна падати духом, коли наші військові з посмішкою кажуть: “Все буде добре! Переможемо і повернемось!”

Не можна мовчати і не співати, коли бачиш, як наші земляки, які пережили стільки втрат і горя – під ці пісні виходять до тебе танцювати!” – розповів співак.

Віталій Козловський. Фото: пресслужба

До відео “Перемога” увійшли найемоційніші фрагменти, відзняті на полігонах, у бомбосховищах та метро, під час виступів артиста для військових, медиків, рятувальників, переселенців.

Віталій Козловський. Фото: пресслужба

Вірш “Перемога” створила Tasha DeVri, а музичний мікс – IKSIY (Андрій Ігнатченко)

Цей музичний твір я присвячую нашим надзвичайним та непереможним людям. Уявіть собі суворого мінометника, у минулому – бального танцюриста, 2 метри зростом, у формі, який щойно повернувся з передової, і одразу після концерту їде туди знов. Під час виступу він вийшов до мене танцювати і зарядив так, що вразив всіх. Після концерту підійшов: “Прошу мене вибачити, я там трохи збився!” Настільки відповідальний! Хіба таких прекрасних людей можна перемогти? Хіба можна перемогти жінок, які народжують в метро; дітей, які живуть там місяцями, але при цьому радіють, обіймають тебе, співають і посміхаються?

Всі вони стали героями цього відео. Саме вони – наша віра і мотивація. За нами – Перемога!” – говорить Віталій Козловський.

Поделиться