Нікі Мінаж розкрила дані репортерів, що розслідували її заяви про вакцинацію

Нікі Мінаж. Фото: .instagram.com/nickiminaj

Скандальна американська реперка Нікі Мінаж затихла у соцмережах після того, як оприлюднила особисті дані репортерів, що розслідували її заяви про вакцинацію від коронавірусу.

Так, Шарліз Рамперсед, репортерка The Trinidad Guardian, намагалася отримати коментарі від членів родини Мінаж з приводу історії про вакцинацію та побічні ефекти, яку описала співачка, пише видання The Mercury News.

My cousin in Trinidad won’t get the vaccine cuz his friend got it & became impotent. His testicles became swollen. His friend was weeks away from getting married, now the girl called off the wedding. So just pray on it & make sure you’re comfortable with ur decision, not bullied

— Nicki Minaj (@NICKIMINAJ) September 13, 2021

Мінаж влаштувала онлайн-істерику, і наприкінці минулого тижня поділилась скриншотами нібито розмови репортерки та члена її родини та номером телефону останньої. Окрім того, вона опублікувала в соцмережах візитку журналіста Daily Mail. Ремперсед розповіла The Guardian, що після цього фанати зірки засипали її дзвінками, і багато із них були з погрозами.

Instagram та Twitter видалили повідомлення реперки з погрозами, а The Guardian засудила її спроби залякати одного зі своїх репортерів, нацькувавши на неї шанувальників.

Як припускають у пресі, спроби Мінаж накинутись на недоброзичливців та скептиків — це лише намагання повернутися у ЗМІ будь-якими засобами.

Окрім того, реперка може використовувати скандал із її думкою про вакцинацію, аби відвернути увагу від юридичних проблем чоловіка, Кеннета Петті. За декілька днів до того, як Нікі оголосила, що не з’явиться на Met Gala через щеплення, Кеннет визнав себе винним у тому, що не зареєструвався у Каліфорнії (США) як сексуальний злочинець. Йому загрожує 10 років за ґратами.

Поделиться