Nike надав співробітникам головного офісу тижневу відпустку заради психічного здоров’я

Nike дав співробітникам відпочити. Фото: instagram.com/nike

Бренд спортивного одягу та взуття Nike надав співробітникам свого головного офісу тижневу відпустку, аби ті змогли “розслабитися” і перепочити від тиску пандемії Covid-19.

У Nike заявили, що ті, хто працює у їхній штаб-квартирі в Орегоні (США), будуть відпочивати до п’ятниці, а керівництво закликає людей ігнорувати усі робочі обов’язки, аби підтримати власне психічне здоров’я, повідомляє The Guardian.

Знайдіть час, аби розслабитися і провести час зі своїми близькими. Не працюйте”, – зазначив старший менеджер Nike по глобальному маркетингу Метт Марраццо у відкритому зверненні до персоналу, розміщеному на LinkedIn.

Як зазначив Марраццо, час для відпочинку та відновлення “є ключем для хорошої роботи та збереження розуму”. Він визнав, що минулий рік був таким, що травмує, додавши, що персонал має визнати – “усі ми люди”, і переживаємо болючу подію.

Цей крок ставить Nike у число тих компаній, які пропонують додатковий вільний час або поступки стосовно робочих обов’язків для боротьби із вигоранням, що викликане постійною роботою вдома та відеодзвінками, що стирають межу між приватним та професійним життям.

Поделиться