Не мовчи: LAZANOVSKYI|RIDNYI у новому dance video натякнув, що хоче на “Танці з зірками”

LAZANOVSKYI|RIDNYI. Фото: пресслужба

Переможець “Голосу країни-11” LAZANOVSKYI|RIDNYI (Сергій Лазановський)  презентував новий романтичний трек “Не мовчи”.

Це пісня-маніфест, яка закликає не приховувати власних почуттів і завжди відкриватися людині, яку ти любиш, адже своїм мовчанням можна зробити боляче.

Історія пісні полягає в тому, що іноді, не сказавши важливих слів, ми дуже довго катуємо себе думками в порожніх кімнатах. Тому потрібно говорити коханим важливі слова. Адже правда завжди краща за солодку брехню. Зізнаюсь, що це моя особиста історія. Проте вона має не такий приємний кінець, як у героїв нашої пісні. Свого часу я просто зник, нічого не пояснивши другій половинці. Тоді в мене грав юнацький максималізм, що я нічого не маю пояснювати. Сьогодні мені доволі соромно за такий вчинок. Але час назад не повернеш, тому я можу вибачатися своєю творчістю”, — прокоментував виконавець.

Окрім того, до своєї нової пісні LAZANOVSKYI|RIDNYI підготував dance video. В ньому Сергій показав себе вперше в новому амплуа танцівника. Співак вирішив надати перевагу pop-choreo (суміш декількох стилів) і хотів показати, як можна рухами передати почуття людини. Адже деколи бувають такі моменти, коли емоції, тіло, погляд, очі та рухи скажуть за тебе.

Також Сергій не приховує: мріє потрапити у проєкт “Танці з зірками” та відкритися для глядача по-новому

Я з дитинства мрію потрапити на цей танцювальний проєкт. Це відео трохи продемонструвало мої танцювальні здібності, але впевнений, що я можу більше”, — зазначив LAZANOVSKYI |RIDNYI.

Поделиться