Модельєр Олів’є Рустен вперше розповів, як дістав опіки через вибух каміну

Олів’є Рустен на показі Balmain. Фото: Getty Images

Креативний директор Balmain, французький модельєр Олів’є Рустен тривалий час приховував опіки, які він дістав під час пожежі – у його домі вибухнув камін. Цією історією він поділився в Instagram, розповівши про свою реабілітацію.

Я нарешті відчуваю себе готовим поділитися цим. Я занадто довго це приховував, і вам пора дізнатися. Рівно рік тому у моєму домі вибухнув камін. Наступного ранку я прокинувся у паризькій лікарні Сен-Луї. Талановитий персонал цього відомого медзакладу, який лікував неймовірну кількість випадків COVID, одночасно напрочуд піклувався про мене. Я не можу їм подякувати значною мірою”, — зокрема, написав Олів’є.

Як зізнався Рустен, він не без допомоги команди та друзів зробив усе, аби приховати цю історію. Модельєр не певен, чому йому було так соромно: “можливо, це постійна одержимість досконалістю, якою відома мода”, та його власна невпевненість.

Модельєр постраждав через нещасний випадок. Фото: instagram.com/olivier_rousteing/

Коли він одужав, пише Олів’є, то просто працював день і ніч, щоб забути це. Водночас Рустен приховував шрами за допомогою масок для обличчя, водолазок, довгих рукавів і навіть прикрас. Тепер же він почувається зціленим, щасливим та здоровим.

Моє останнє шоу було про святкування зцілення від болю, і я дякую всім моделям, моїй команді, родині Balmain, моїм друзям, які прийшли й підтримали не тільки мої 10 років роботи в Balmain, але і моє відродження”, — написав модельєр.

Рустен зазначив, що починає нову главу з посмішкою на обличчі та серцем, сповненим вдячності. Він подякував лікарям і медперсоналу, а також тим, хто допомагав йому під час тривалого одужання і зберігав таємницю.

Нагадаємо, що у вересні Олів’є Рустен відсвяткував десятиріччя у якості креативного директора Balmain і влаштував неймовірне шоу.

Поделиться