“Ми не просто розсерджені діти”: Ґрета Тунберг неочікувано заспівала хіт 80-х

Ґрета Тунберг. Фото: instagram.com/gretathunberg

Вісімнадцятирічна екоактивістка Ґрета Тунберг неочікувано продемонструвала свій вокал – на концерті Climate Live у Стокгольмі (Швеція) вона заспівала хіт 80-х “Never Gonna Give You Up” Ріка Естлі. Про це повідомляє портал AD.nl.

Як пояснила журналістам дівчина, вони хотіли зробити іншим активістам приємний сюрприз, оскільки ті дуже багато працювали над цим концертом.

Врешті решт, ми здебільшого підлітки, що розігрують один одного, а не просто розсерджені діти, якими нас часто зображують у ЗМІ”, – зазначила Тунберг.

 

View this post on Instagram

 

Публикация от Plugtak Sports (@plugtalk_sports)

Композицію вона виконала разом з Андреасом Магнуссоном, 17-річним кліматичним активістом і співорганізатором заходу.

За даними преси, це було вперше, коли Ґрета співала публічно. Пісню обрали не випадково – це данина рікроллінгу, інтернет-тенденції, що з’явилася у 2007-му. Його сутність полягає у тому, що ви надаєте комусь посилання на музичне відео “Never Gonna Give You Up” під виглядом будь-якого іншого.

 

View this post on Instagram

 

Публикация от Greta Thunberg (@gretathunberg)

Шоу-бізнес не зовсім чужий для екоактивістки. Її мати, оперна співачка Малена Ернман, представляла Швецію на пісенному конкурсі Євробачення-2009, музикою також займається 16-річна сестра дівчини.

Поделиться