“Маски ми носили скрізь, навіть в авто”: співачка Софія Єгорова розповіла про подорож на Кіпр

Фото: пресслужба

Співачка Софія Єгорова нещодавно побувала зі своєю сім’єю на острові Кіпр. Артистка розповіла про важливі події, які відбулись на Кіпрі, про карантинні обмеження та екзотику.

Софіє, нещодавно ви відпочивали на Кіпрі. Які ваші враження від країни?

– На Кіпрі ми з сім’єю були тиждень і мені дуже сподобалося

Коли ти прокидаєшся з видом із вікна на море, світанок та чисте небо – дуже красиво. Такий вид надихає, хочеться творити. Я написала кілька віршів. Можливо, колись вони стануть піснями.

Вода в морі тепла, але я не купалася, бо наступного дня після прильоту в Україну мені треба було виступати, і ризикувати, щоб не захворіти, не хотілося.

Софія Єгорова. Фото: пресслужба

Ця поїздка була не просто так, було дві важливі події – день народження молодшого брата (йому виповнилося 4 роки) та Ларнакський марафон, де брала участь наша подруга Марта і вона посіла 2-е місце серед жінок своєї категорії та 7-е місце серед усіх дівчат

У марафоні брали участь бігуни з 40 країн, і коли ми вболівали за Марту, то познайомилися з іншими групами підтримки та вже разом підтримували одне одного. Спорт згуртовує людей!

Чи вдалося подивитися країну? Виїжджали кудись із готелю?

– Один день ми повністю присвятили екскурсії. Ми поїхали на оглядовий майданчик майже на самій вершині гори Троодос, де відкривається гарний краєвид. Відвідали монастир Кіккос, потім погуляли маленьким містом Пафос і куштували національні страви та національну каву (чорна кава вже відразу з цукром). На Кіпрі досить тепло і ще багато дерев із різними екзотичними фруктами. Звичайно, нам з сестрою хотілося все спробувати, ми зривали з дерев і смакували все, що тільки можна. Маленькі мандарини, які були кислими на смак, ніби лимон, дуже смачні фініки та якісь дивні ягоди, від яких, кажуть, можуть бути галюцинації.

Софія Єгорова. Фото: пресслужба

Як справи з карантинними обмеженнями на острові?

– Ми потрапили саме в той день, коли карантинні обмеження посилили, тоді в супермаркетах почали перевіряти сертифікат. Хоча це не було проблемою, тому що ми всі вакциновані.

Маски ми носили скрізь: навіть у машині потрібно одягати маску, інакше можливий штраф 300 євро.

До цього сертифікат перевіряли лише на точці реєстрації на марафон. Цікавий момент, що на старті марафону всіх учасників розставляли на намальовані знизу точки, щоб між бігунами була дистанція 1,5 метра, карантинні норми.

Софія Єгорова. Фото: пресслужбаСофія Єгорова. Фото: пресслужбаСофія Єгорова. Фото: пресслужбаСофія Єгорова. Фото: пресслужбаСофія Єгорова. Фото: пресслужбаСофія Єгорова. Фото: пресслужба

Поделиться