“МАСКА”: таємничий Ніндзя виграв парі в Олі Полякової

Таємничий Ніндзя. Фото: пресслужба

У півфіналі шоу “МАСКА”, яке виходить на каналі “Україна” щосуботи, з’явився несподіваний гість – величезний герой на ім’я Ніндзя, який наважився побитись об заклад з Олею Поляковою. Однак зірковим детективам не вдалося правильно розсекретити учасника.

Щойно Ніндзя вийшов на сцену, NK|Настя Каменських зазначила, що це може бути музикант Артем Пивоваров, який захоплюється бойовими мистецтвами. А Оля Полякова звернула увагу на об’ємний костюм героя.

З огляду на статуру, туди міг влізти як Юрій Ткач або Василь Вірастюк, так і Юрій Горбунов. Точно знаю, що там не Катя Кухар, бо цей Ніндзя її б трошки розчавив”, – пожартувала зірковий детектив.

Сам герой теж не змовчав і запропоновував Поляковій укласти парі: якщо вона не розгадає його особу, то повинна буде відтворити одну з вправ Ніндзя – розбити дерев’яну дошку навпіл.

На сцені шоу таємничий гість виконав пісню “Чао Бамбино” гурту “Кар-мэн”. Детективи танцювали разом із ним і спершу були переконані, що в цьому образі замаскувався Артем Пивоваров.
Здавалося б, нарешті вони одностайно прийняли рішення і зійшлись на одній версії, як раптом Оля Полякова випалила, що це може бути журналіст Дмитро Гордон, адже в підказках перед виступом Ніндзя заначив, що має оригінальну зачіску. А тут ще й DZIDZIO запропонував кандидатуру співака Іво Бобула, який теж має яскраву зачіску.

Утім серед версій детективів не було правильної. Коли Ніндзя зняв маску, всі побачили там популярного актора Єгора Крутоголова.

Під маскою ховався Єгор Крутоголов. Фото: пресслужба

Я глядач шоу “МАСКА”, знаю, що у вас тут весело. Люблю музику, люблю співати, тому коли мене запросили сховатись під одною з масок, одразу погодився. Було дуже цікаво, щоб мене повідгадували, бо моє ім’я вже звучало на цьому шоу. Кого тільки Крутоголовим не називали! Окреме дякую за такий пацанський костюм, адже могли одягти і як Сморигіна – в Жабу”, – покепкував Єгор Крутоголов зі свого колеги Євгена Сморигіна, який в минулому сезоні приховувався в образі Жабеняти.

Полякова виконала умови парі. Фото: пресслужба

Врешті й Олі Поляковій довелося виконувати правила парі. Зірковий детектив вийшла на сцену й одним ударом правої ноги блискавично розбила дерев’яну дошку навпіл.

Поделиться