Майже через рік: у Нью-Йорку у березні знову відкриються кінотеатри

У Нью-Йорку відкриють кінотеатри. Фото: unsplash.com

У Нью-Йорку (США) майже через рік після закриття знову обіцяють відкрити кінотеатри.

Про це заявив губернатор штату Ендрю Куомо, повідомляє CNBC. Кінотеатрам “Великого яблука” дозволять відчинитися 5 березня. Вони працюватимуть із завантаженням у 25%, відвідувачі повинні бути в масках, також мають дотримуватись соціальної дистанції.

Як зазначає видання, ця заява стала наступною після серії кроків, які за останні декілька тижнів зробив губернатор, аби відновити економіку штату. Зокрема, великі спортивні арени, такі як Barclays Center й Madison Square Garden, готуються прийняти обмежену кількість вболівальників на живі баскетбольні матчі. Минулого тижня Куомо також розповів, що зачинені сімейні розважальні центри, наприклад, батутні парки та лазертаг-розваги, можуть відновити роботу з 26 березня.

Як говориться у заяві Національної асоціації власників кінотеатрів, які представляють більш як 33 тисяч кінозалів у США, вони задоволені цим рішенням.

Нью-Йорк — великий ринок кіно у Сполучених Штатах; повторне його відкриття дає дистриб’юторам фільмів увпевненість, що вони встановлюють дати виходу фільмів і дотримуються їх, і це важливий крок на шляху до відновлення індустрії”, — зазначає група.

Приєднуйтесь до нашого каналу в TikTok. Слідкуйте за новинами в Telegram, Instagram та Facebook.

Поделиться