Мадонна шкодує, що колись відмовилась від ролі в “Матриці”

Мадонна. Фото: Getty Images

Американська попзірка Мадонна розповіла, що колись їй пропонували роль у “Матриці”, проте співачка відмовилась, і тепер шкодує про це.

У розмові із телеведучим Джиммі Фелоном зірку спочатку запитали про інший образ, який їй пропонували – Жінки-кішки у фільмі 1992 року “Бетмен повертається”, пише Screen Rent. Хоча співачка розповіла, що жалкує і про цю відмову, проте рішення не зніматися у “Матриці” – це те, що дійсно переслідує її й нині.

Я шкодую, що не зіграла Жінку-кішку. Це було доволі жорстоко…Я також відмовилась від ролі у “Матриці” – ви можете у це повірити? Я хотіла вбити себе. Це, схоже, один із найкращих коли-небудь створених фільмів. Маленька частина мене шкодує тільки про один момент мого життя”, – розповіла Мадонна.

Хоча неясно, зазначає видання, яку саме роль пропонували зірці, найбільш логічним є припущення, що це Трініті, образ якої зрештою втілила Керрі-Енн Мосс. Цікаво, що раніше зірка “Вічних” Сальма Гаєк також зізнавалася. що пробувалась на цю роль, проте втратила її через “лінощі”.

Поделиться