Львівський виш СООР провів урочистості з нагоди випуску бакалаврів

Фото: пресслужба

У Львівському торговельно-економічному університеті, котрий належить до вишів “Укркоопсілки” (COOP Україна), відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів бакалавра студентам Інституту економіки та фінансів, факультету товарознавства, управління і сфери обслуговування, факультету міжнародних економічних відносин та інформаційних технологій, а також юридичного факультету.

Дипломованими фахівцями стали майже 550 випускників університету денної та заочної форм навчання. Слід відзначити, що в історії університету це вже не перший випуск фахівців в період війни, оскільки заклад функціонував і у Першу та у Другу світові війни.

Урочистості розпочалися з вітального слова ректора університету, професора Петра Олексійовича Куцика. У виступі він подякував бакалаврам за проведені в університетських стінах роки, побажав наполегливості у досягненні наступних цілей, творчих успіхів та висловив сподівання на скору зустріч в магістратурі.

Фото: пресслужба

Також ректор виголосив імена 32 студентів, а також випускників-бакалаврів, які у лавах ЗСУ зараз захищають Україну. Очільник університету відзначив, що на даному етапі невідома точна кількість випускників, які боронять нашу землю, в тому числі скільки їх загинуло. Проте, наголосив, що університет докладе максимум зусиль для того щоб дізнатися всіх своїх випускників, які захищають рідну землю. Пам’ять студентів та випускників університету, які загинули у боях вшановано хвилиною мовчання.

Фото: пресслужбаФото: пресслужба

Фінал урочистостей відбувся у кращих традиціях європейського студентства – спільним святковим фотографуванням з викладачами, батьками і друзями та урочистим підкиданням бакалаврських головних уборів.

Фото: пресслужбаФото: пресслужба

Нагадаємо, що Львівський торговельно-економічний університет потрапив до рейтингу найпрестижніших вишів 2022.

Також ми писали, що у львівському виші COOP Україна попри війну провели Дні науки.

Поделиться