Куди піти в Києві з 3 по 9 грудня

Фото: pexels.com

LeMonade пропонує вам альтернативи прогулянкам на найближчий тиждень.

3 ГРУДНЯ

Занадто одружений таксист

Театр російської драми ім. Лесі Українки, 19:00

Ця історія стане гарним попередженням тим, хто веде “подвійну гру”. Справа вся в тому, що звичайний тихоня-сім’янин до недавнього часу примудрявся жити одночасно з двома дружинами. Звісно, жінки не знали про існування один одної. Але рано чи пізно брехня повинна бути розкрита. Безглуздий збіг обставин, який загрожує викриттям двічі одруженого таксиста змусить його проявити максимум винахідливості, щоб вийти “сухим з ​​води”.

4 ГРУДНЯ

Каліки

Театр “Золоті Ворота”, 19:00

Навіть коли один з вас — смертельно хворий, а інший — пасажир інвалідного візка. Все одно можна танцювати, сподіватися і балакати про дівчат. Можна не тільки співчувати, а й допомагати один одному.  Зрештою, можна просто дуріти, як усі інші підлітки. Бо життя триває, поки триває. Навіть, коли всі інші вважають що так жити не можна і все скінчено.

5 ГРУДНЯ

Чарівна Пеппі

Театр на Липках, 12:00

Чарівний персонаж цієї вистави бере свої джерела в літературній творчості А. Ліндгрен. Вона фантазерка і велика вигадниця, її світ із задоволенням сприймає кожна дитина, а нудним дорослим привабливість його часто виявляється недоступною. Ну що ж, у нашій музичній виставі ми виправимо цю несправедливість. Тепер барвисті пригоди Пеппі та її вірних друзів не залишать жодну публіку байдужою. І все завдяки музиці, танцям і пісням, що запам’ятаються.

6 ГРУДНЯ

Мазепа Love-story

Театр “Берегиня”, 19:00

У приміщені театру “Берегиня” відбудеться вистава “Мазепа Love-story” в Києві від Театру української традиції “Дзеркало”. Іван Мазепа, хто він, зрадник чи борець за свободу? Гетьман, меценат, коханець, чиє ім’я було прокляте, а портрети спалені. Доля великого українця століттями хвилювала великі уми — Байрон, Гюго, Пушкін, Вольтер, усі вони присвячували свої твори життю Івана Мазепи, який виступив проти російського царя.

7 ГРУДНЯ

Сьогодні вечері не буде

Театр “Золоті Ворота”, 19:00

Фантазія-трилер про те, як на дачі у сумнозвісного диктатора зібралися його найближчі поплічники. Люди, які ненавидять його, а ще більше — бояться і мріють потрапити на його місце. Зазвичай, тут усі розважаються, їдять, жартують і похапцем, масними руками, вирішують долю мільйонів людей.

8 ГРУДНЯ

Сімейна вечеря

Театр російської драми ім. Лесі Українки, 19:00

Більшість людей схильні до деяких перебільшень. Здавалося б, ніхто не може постраждати від маленької брехні. Але часом вона призводить до незворотних наслідків, які загрожують втягнути у велику гру. На думку однієї з героїнь вистави ця розвага має назву — “Дружна сім’я”. Її правила дуже прості — всім потрібно уявити себе друзями або родичами і паралельно з цим заводити коханців. Чим більше в учасника кавалерів або дам, тим вище його бали…

9 ГРУДНЯ

Украдена краса

Театр “Сузір’я”, 19:00

Отже, журналіст Роман змушений провести вечір в дешевому готелі. До того ж справи у нього не дуже, тому треба попрацювати над рекламним буклетом. Насправді нічого цікавого. Аж поки у двері не постукала прекрасна незнайомка, яка випадково дізналася страшну таємницю. У олігарха цієї країни є колекція крадених картин. Але тепер дівчина опинилася у небезпеці, на неї полюють. Але для Романа — це можливість написати сенсаційну статтю і нарешті заявити про себе у професійних колах. Та це тільки початок, а яким буде фінал?

Всі заходи проходять з дотриманням протиепідеміологічних заходів безпеки.

Зверніть увагу, що найближчим часом вам може бути відмовлено у вході , якщо у вас немає: ковід-сертифікату; негативного дійсного ПЛР-тесту; довідки про перенесене коронавірусне захворювання протягом останніх кількох місяців.

Поделиться