Куди піти в Києві з 14 по 20 січня

Фото: pexels.com

LeMonade пропонує вам альтернативи прогулянкам на найближчий тиждень.

14 СІЧНЯ

Родина патологоанатома Людмили

Театр “Золоті Ворота”, 19:00

У Театрі  “Золоті Ворота” відбудеться вистава “Родина патологоанатома Людмили” в Києві. Скільки навколо нас вікон і за кожним — цілий світ. Ось тут живе Людмила. Звичайна жінка з трохи незвичною професією. Дослідження мертвих — це її робота. І мова не лише про тіла. А й про істини, наприклад. А ось її чоловік, сини, донька, бабуся — все як у людей. А це — сусід. Сусіди це теж важливо. Людей повна хата. А ще більше — упереджень.

15 СІЧНЯ

“Українська пісня. “Неформат“

32JazzClub, 20:00

У 32JazzClub презентація нового проєкту Jazz Kolo під назвою “Українська пісня. “Неформат“. Ідея проєкту — показати пісні українських авторів які не побачити на телебаченні, не почути на радіо, бо “неформат”… Що таке формат? Масовий продукт або звичний продукт, виготовлений за прийнятими правилами, в певних рамках. Він легкий для сприйняття. Але, як в музиці, так і в інших сферах нашого життя лише ті ідеї, які виходять за рамки “звичного”, сприяють розвитку. А значить розвивають нас, рухають вперед, без чого життя людини втрачає сенс. “Неформат ” сформував у музиці нові направлення, стилі, течії.

16 СІЧНЯ

Потрібен брехун

Театр російської драми ім. Лесі Українки, 19:00

Театральна постановка “Потрібен брехун” покликана дати відповідь на питання про те, кого ж можна називати брехуном? Здавалося б, майстерний брехун повинен вміти правильно висловлювати свої думки, завуальовано доносити “бажану” правду і, звичайно, бути завжди впевненим у своїй правоті. Така людина стає незамінним помічником для одного з депутатів, який з необережності наобіцяв “золоті гори” своїм обранцям, а після виборів спокійно відпочивав та насолоджувався славою.

17 СІЧНЯ

“Методи виховання малих засранців”

Театр на Михайлівській, 19:00

В театрі на Михайлівській відбудеться вистава “Методи виховання малих засранців” в Києві. На вас чекають, на перший погляд, дуже напружені сцени з сімейного життя. Три брати виросли разом, але між ними немає нічого спільного, окрім батьківської хати, яку неодмінно треба продати. Бо жити разом — здається марною справою. Краще вже з Кубиком. Кубик — це собака, який справді розуміє кожного. Всіх трьох. Але як так сталося, що жодного порозуміння між людьми бути не може?

18 СІЧНЯ

Бельведер

Театр “Сузір’я”, 19:00

Це історія жінок, які живуть в чудовому будинку на березі моря. Весь час вони говорять про своє минуле та сьогодення сповнене самотності. Аж поки в їхньому будинку та в їхньому житті не з’являється чоловік. Точніше, труп чоловіка. А зрештою, не такий вже труп. І значить, все стає цікавіше і цікавіше! А особливо, коли у ролі “трупа” актор Ахтем Сеітаблаєв.

19 СІЧНЯ

Дамський кравець

Театр російської драми ім. Лесі Українки, 19:00

Популярна і досі гостра для низки поколінь п’єса “Дамський кравець” довгі роки не сходить зі сцен європейських театрів. У знаменитому спектаклі є все, що для цього необхідно: Париж початку XX століття, любовний трикутник і другорядні персонажі, в житті яких необов’язкове прикрашання, що доходить до відвертої брехні, теж грає чималу роль. Класичний водевіль з любовними пригодами, музикою Оффенбаха і канканом.

20 СІЧНЯ

Сімейна вечеря

Театр російської драми ім. Лесі Українки, 19:00

Більшість людей схильні до деяких перебільшень. Здавалося б, ніхто не може постраждати від маленької брехні. Але часом вона призводить до незворотних наслідків, які загрожують втягнути у велику гру. На думку однієї з героїнь вистави ця розвага має назву — “Дружна сім’я”. Її правила дуже прості — всім потрібно уявити себе друзями або родичами і паралельно з цим заводити коханців. Чим більше в учасника кавалерів або дам, тим вище його бали…

Всі заходи проходять з дотриманням протиепідеміологічних заходів безпеки.

Поделиться