“Кріпосна”: творці популярного серіалу анонсували четвертий сезон

«Кріпосну» продовжили на 4 сезон. Фото: пресслужба

18 листопада українські глядачі побачили фінальні серії третього сезону популярної костюмованої драми “Кріпосна”.

Впродовж трьох тижнів 11,2 млн українців слідкували за вражаючою історією кохання і разом з Катериною намагалися розгадати таємниці з минулого головних героїв. І доки наші співвітчизники обговорюють несподівану розв’язку, телеканал СТБ і FILM.UA Group повідомляють: це не фінал, продовженню “Кріпосної” — бути.

Незабаром на нас чекає початок нової історії, нової боротьби за кохання і розкриття всіх таємниць. Знімання четвертого сезону “Кріпосної” триває. Прем’єра в ефірі СТБ відбудеться 2022 року.

“Кріпосна” — перша та єдина українська костюмована драма, яка підкорила мільйони сердець у всьому світі. Історія великого кохання, за яким стежать фанати 50 країн.

Унікальний проєкт дав глядачам змогу зазирнути в часи кріпаків та панів, балів та світських вечорів, технічного прогресу та великих соціальних зрушень, на тлі яких головні герої борються за право бути вільними, кохати та самим визначати своє життя.

За три сезони шанувальники “Кріпосної” прожили ціле життя разом з улюбленими героями. У четвертому сезоні легендарної мелодрами глядачі побачать продовження подій довкола вже добре відомих прізвищ: Жадан, Яблоневський, Червінські, Косачі, Дорошенки та інші.

Сюжетних ліній, повного акторського складу і таємниць майбутньої прем’єри творці проєкту поки не розкривають. Однак відомо, що події нового сезону відбуватимуться через 23 роки, а в центрі історії будуть діти головних героїв. Серед акторів ми побачимо Тараса Цимбалюка, Станіслава Боклана та Сергія Стрельникова.

На глядачів чекає продовження історії. Фото: пресслужба

Нагадаємо, що після грандіозного успіху перших сезонів в ефірі СТБ “Кріпосна” продовжує завойовувати міжнародний ринок. У липні 2019-го серіал з приголомшливим успіхом пройшов на польському телеканалі TVP1. Польські глядачі обговорювали проєкт нарівні з “Грою престолів” і з нетерпінням чекають на продовження. Далі серіал побачили у Литві, Казахстані, Росії та Білорусі.

Права на показ продані до Японії (A.K Company), Чехії (Prima TV), Угорщини, Словаччини, Болгарії (BNT), Латвії, Естонії, Грузії, на території Латинської Америки та в Балканські країни.

Влітку 2020 року серіал було продано до Іспанії, і він став першою українською багатосерійною драмою, яку придбав іспанський телеканал, прем’єра відбулася на  Divinity. А глядачі територій Північної Америки можуть дивитися “Кріпосну” на VOD-сервісі Amazon Prime.

LeMonade також пропонує переглянути тизер нового сезону. 

Поделиться