Кім Кардаш’ян засмутив коментар Каньє Веста щодо побачень із дітьми

Кім Кардаш’ян. Фото: Getty Images

Американська телезірка та модель Кім Кардаш’ян засмучена коментарями колишнього чоловіка, репера Каньє Веста щодо побачень із їхніми дітьми.

В уривку з інтерв’ю Hollywood Unlocked, яке вийде 17 січня, Вест заявив, що у нього була суперечка зі службою безпеки Кардаш’ян, коли він забирав дітей зі школи. Як пише People, у якийсь момент репер зазначив, що охорона не дозволила йому увійти до будинку Кім разом із 8-річною донькою Норт, зупинивши біля воріт.

Джерело, близьке до Кардаш’ян, розповіло виданню, що, хоча багато заяв Веста в інтерв’ю є “неправдивими”, музиканта фактично “не пустили в будинок” зірки того дня, проте служба безпеки “не завадила йому побачити дітей, забираючи їх або привізши додому”.

“Він просто більше не може заходити в її будинок без її дозволу”, – зазначив інсайдер, та додав, що Кім “має право на приватність і намагається встановити здорові межі”. Необхідність визначити їх виникла через “кілька інцидентів”, коли репер засмутив родину, друзів і персонал Кардаш’ян своїми “недавніми неоголошеними візитами”.

У Кардаш’ян та Веста – четверо дітей.

Джерело каже, що телезірка “лише хоче захистити своїх дітей і забезпечити у них чудові стосунки з обома батьками” після їхнього розриву, а рішення колишнього чоловіка обговорити їхні особисті стосунки у майбутньому інтерв’ю “засмучує”.

Кім хоче, щоб у дітей були міцні стосунки з обома батьками, і щоб він поважав межі та структуру, яку вона встановила, щоб вони мали певну передбачуваність і відповідність їхньому графіку”, – розповів інсайдер.

Поделиться