KAZKA та ROXOLANA випустили стильний кліп на пісню “Не своя”

ROXOLANA та KAZKA. Фото: пресслужба

25 листопада співачка ROXOLANA і гурт KAZKA представили кліп на трек “Не своя”, який ROXOLANA написала на вірші знаменитого поета-футуриста Михайля Семенка. Пісня є частиною проєкту Ukraine Is, який артистка присвятила поєднанню української поезії та сучасної музики.

За сюжетом ролика головні героїні стикаються зі зрадою чоловіків і допомагають одна одній провчити своїх бойфрендів. Обидві співачки постають у відео у незвичних для себе образах — ROXOLANA виконує “божевільний” танок, розправляючись із нареченим своєї подруги, а солістка гурту KAZKA Саша Заріцька, яка у відео перетворилась на білявку, безжально розпилює навпіл автівку з чоловіком, який зраджує її товаришку.

Я вважаю, дівчата мають не змагатися, а підтримувати одна одну, — говорить авторка пісні ROXOLANA. – Я рада, що Саші сподобалась ця ідея і вона погодилась на усі наші експерименти. Також мені приємно, що пісню вже активно слухають на музичних платформах і у такий спосіб слухачі  по-новому відкривають для себе поезію Михайля Семенка”.

Фото: пресслужба

На фільмуваннях кліпу “Не своя” ми добряче повеселилися, — згадує Саша Заріцька. – Мені дуже сподобався мій образ – до цього я ніколи не перетворювалась на білявку! Але насправді це відео про взаємопідтримку, яка особливо потрібна тоді, коли хтось із нас переживає обман чи зраду. Ми з Роксоланою показуємо, що дружба і дівоча солідарність здатні перемогти будь-які негаразди”.

Режисером кліпу став Мітті Місюра, який вже працював із Роксоланою на зніманнях відео до пісні “Говори”. Стилістом виступив Євген Приймаченко, а за постановку хореографії відповідала Марина Кущева.

Пропонуємо переглянути відео:

Нагадаємо, трек “Не своя” увійшов до дебютного альбому Роксолани Ukraine Is, а також до альбому гурту KAZKA SVIT.

Поделиться