“Жартома називаємося артсектою”: Микола Сєрга здивував шанувальників віршотерапією

Микола Сєрга. Фото: Universal Hall

Учасник третьої “Фабрики зірок” Костянтина Меладзе, автор і виконавець гучного хіта про “ду ду ду Свєтку Лободу”, ведучий тревел-шоу “Орел и Решка” Коля Сєрга трансформувався у Миколая і цього разу здивував шанувальників поезією. І не просто поезією, а як він сам це називає, віршотерапією.

На початку було слово, і я повертаю увагу до слова. Віршотерапія – це те, як за допомогою поезії зцілити себе. Зцілити від слова “цілий”. Зібрати уламки себе в єдиний унікальний візерунок. Ось про що ми та наш проєкт “Всесвітньополонені”, — розповідає Микола Сєрга.

Виконавець здивував прихильників. Фото: артдует “Вони разом”

Насправді це була дуже важлива подія для всієї команди Миколи. До цього музичний проєкт “Всесвітньополонені” існував у вигляді підпільних квартирників та корпоративів. Люди закохувалися в нього, хотіли поринути у нього ґрунтовно, а повноцінного концерту не було. Але тепер він проник на велику сцену. І, як каже Серга, вже нема шляху назад.

У мене в команді, до речі, так чи інакше багато хлопців пов’язані з церквою, хтось навіть із сектою у минулому. Ми жартома називаємо наш колектив артсектою, і в принципі називаємо так усіх, хто залучений у світ “Всесвітньополонених”, а мене пастором уяви. Є навіть фотографія, в якій я, занурений у якийсь вірш, вийшов дуже схожим на одного відомого українського самопроголошеного апостола. У нього, до речі, теж був позаду екран, на якому був всесвіт. Це дуже смішно. Тому “Колелуйя!”, — сміється артист.

Поетичний вечір Миколи Сєрги відбувся 4 грудня у столичному Universum Hall. Глядачі залишилися у захваті. “Космос”, “весь концерт по щоках лилися сльози”, “Ідучи за його голосом, я побувала в Раю. І в пеклі” — коментували вони його виступ.

Глядачів захопила вистава. Фото: Андрій Антоненко

Поделиться