Хіджама-терапія: що потрібно знати про кровопускання

Хіджама-терапія. Фото: пресслужба

Хіджама — це лікування кровопусканням, один з найдавніших методів зцілення різного роду хвороб, який був відомий ще до нашої ери.

Ця процедура є ефективним способом позбавлення від багатьох хвороб за допомогою виведення з організму брудної крові. У кровопусканні методом “хіджама” використовують медичні банки, якими закривають розрізи на шкірі і відкачують з банок повітря.

LeMonade дізнався у лікаря холістичної медицини курорту Zulal Пурніми Сіддханта, як проведення хіджами впливає на організм людини.

“Хіджама” з арабської мови перекладається як “лікування вакуумними банками”, і у цій терапії є багато переваг і корисних властивостей. По-перше, завдяки хіджамі підвищується імунітет, стійкість організму до вірусів та інфекцій і здатність справлятися з різними запальними захворюваннями. По-друге, накладення банок допомагає розслабити м’язи і вивести токсини з тіла. По-третє, після хіджама-терапії часто відчувається прилив сил. Відбувається це не просто так: дія банок розганяє життєву енергію по організму і бореться з її застоєм”, — каже лікар.

Пурніма Сіддханта. Фото: пресслужба

Вона впевнена, що наскільки процедура не була б корисна, для неї є певні протипоказання, які важливо дотримуватися.

Не варто вдаватися до хіджама-терапії під час вагітності, лактації, менструації і при порушенні менструального циклу. Більш того, не рекомендується ставити вакуумні банки як на голодний шлунок, так і відразу після прийому їжі. Може здатися, що після тренувань варто відразу розслабити м’язи банками, але це не так. Недавні операції, незагоєні рани, розширені вени, набряки і розтягування також є протипоказаннями до процедури”, — зауважила Пурніма.

Що цікаво, вже 30 вересня о 15:00 відбудеться онлайн-лекція про те, як це робити правильно і яких результатів можна досягти, пурніма детально розбере на прикладі хіджама-терапії в Zulal.

Поделиться